Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lineaeffe gladstone hybride 4.20

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında serkanyurtsever tarafından paylaşıldı.

1. serkanyurtsever

serkanyurtsever Yeni Üye

Arkadaşlar Bugün Cengiz Balıkçılıkta Lineaeffe gladstone hybride 4.20 3 parça kamışa baktım 370 tl fiyat verdiler birde yanında Okuma RTX 80 makina baktım 340 TL..Boğazda rapala ve çapari için uygun olur mu, kamışı ve makineyi deneyen arkadaşlarımız var mı? Yada bu fiyatlara neler önerirsiniz...Kıyı balıkçılığında acemiyim, daha önceden tekneyle 10-15 kere balığa çıktım...Önerileriniz çok önemli....

sedatsabotic bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Burak Kızılırmak

Burak Kızılırmak Daimi Üye

İnşallah çok yakında kamışı kullanmak nasip olursa yorumumu eklerim ;)

Kaankaya bunu beğendi.
  4. Elixer

Elixer Aktif Üye Gold Üye

Hayırlı olsun. Söylediğiniz kamış ile ağır kurşun çalışan pek çok kişi gördüm. Kamışın özelliği zaten 300 gr a kadar atabilmesi. Benim gördüğüm kişiler bu kamışı kurşun arkası rapala avında kullanıyorlardı. Çapari ile kullanan görmedim.

5. Burak Kızılırmak

Ben biraz daha farklı bir amaçla kullanacağım ama bakalım uzak atış amaçlı ve derin akıntıya yakın yerlere tatlı sudà iri avkar için yemli olarak kullanacağım ;) biraz sağır diyorlar ama tatlı su için sağırlık kavramı çok değişiyor.

Elixer ve İsak bunu beğendi.
  6. coner

coner Daimi Üye

Hayırlı olsun.

Burak Kızılırmak bunu beğendi.
  7. serkanyurtsever

serkanyurtsever Yeni Üye

Bu kamışım eriminin çok iyi olduğunu duydum, ama tabi kullananların deneyimleri önemli

8. exxper

exxper Daimi Üye

Bahsettiginiz kamisi ilk alan benim sanirim fiyati cok uygundu 180 tl gecen sene tabi nedense dolar cikinca fiyat cikiyor dusuncede fiyat cikiyor fiyatlarinin hic indigini gormedim konuya geleyim kamisi 1 hafta sonra iade ettim fury caster aldim eski yönü makina yatagina makinayi ne kadar sikistirdiysamda bir sure sonra gevsiyor ve sallanmaya basliyor cok rahatsiz edici bir durum ve erimi beni hiç tatmin etmedi

Son düzenleme: 7 Nisan 2015
    serkanyurtsever bunu beğendi.
  9. cem1

cem1 Aktif Üye

Serkan kardesim merhaba. Gladstone nun makina yatagini bende begenmedim. Seninle Cengiz de kamisla ilgili sohbetimiz olmustu. Ben o gun soyledigim gibi Makaira 450 3 parca aldim nihayet geldi yani. Kolay gelsin Serkan.

osmançubuklu ve serkanyurtsever bunu beğendi.
  10. Kaankaya

Kaankaya Üye

Okuma rtx 80 gerek dişli yapısı olsun gerekse iç aksamı olsun on numara bi makine. çok kullanan kişi tanıyorum sorun yaşayan duymadım .Diğer okumalarda belirgin farkı müdavimlerine göre çok hafif olması.Kamış ile ilgili pek bir bilgim yok o yüzden kamışa birşey söyliyemiyeceğim.

11. Burak Kızılırmak

Hem kamış hem makineye sahibim her ikisinden de memnunum ben kamışı ikinci el aldım tabı rapala avcılığında kullanmıyorum o yüzden gevşeme yaşamadım :)

Rtx 80 ise hafifliği ile göz dolduruyor doğrusu fiyatına göre çok iş yapiyor :)