Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

LİNEAEFFE SHIZUKİ 420 400 GR ATARLI

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında i_gulistan tarafından paylaşıldı.

1. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

BU KAMIŞ SÖRF ADIYLA GEÇİYOR BEN GENELDE KIYIDAN UZAK ATIŞ İÇİN DÜŞÜNSEMDE ARADA TEKNEDE VE KAŞIK AT ÇEK İÇİNDE KULLANABİLECEĞİM Bİ ŞEY DÜŞÜNDÜĞÜMDEN AKLIMA EN İYİSİ BU GİBİ GELDİ.15 KG GİBİ KALDIRAN ÇEŞİTLERİ BULUNSADA KAŞIKTA BÜYÜK Bİ BALIKTA YADA TEKNEDE EN SAĞLAM UCA BU SAHİP GİBİ NE DERSİNİZ.bu arada büyük harfle yazmışım bagırma gibi bi niyetim yok iş geregi devamlı büyük harf kullanmaktayım.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Emir Şengezer

Emir Şengezer Daimi Üye

Bir ara yine vardı böyle 300 500 atar kamışlar :)

4. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

peki nasıl iş yaparmı ben max 200 gr kullanacagım genel kullanım için bu uygun gibi geldi surf kamışları içinde.çünkü genelde kıyıdan kullansamda ara sıra tekne maceramda olacak

5. ambrosia

ambrosia Aktif Üye

Surf Kamışı, teknede nasıl kullanmayı düşünüyorsunuz ?

6. oktay16

oktay16 Moderatör

İbrahim surf kamışı tekneden kullanmak gibi bir durumun söz konusu olamaz. yani 4,20 kamışı teknedeyken sudan çıkarttığın zaman takımına ulaşmak için epey mücadele verirsin, :) bunun için aşağıda bir link veriyorum. aynı kamışı tekne avcılığında bende kullanıyorum. çok kullanışlı bir kamış. ve ucuz.

2491 240 D.A.M ONLINER TELE SPIN 60 30-60G Dam kam - Dam kam - Teleskopik kamlar - Olta kamlar AVmarketi.com

Surf kamış olarakta işini görebileceğini düşündüğüm başka bir link var aşağıda istersen bir göz at, senin düşündüğün kamış fiyatına, hem surf, hem spin kamış sahibi olabilirsin. Tabi tercih senin.

2328 391 D.A.M STEELPOWER RED UZUN SAPLI SURF KAMI 100 - 250 KIRMIZI Dam kam - Dam kam - Teleskopik kamlar - Olta kamlar AVmarketi.com

Bu arada küçük harf kullanmaya alış derim ben. :) Selamlar.

7. ryetik

ryetik Aktif Üye

İbrahim 400 gr atarlı bir kamışın 150 gr. kurşunu atarken verdiği tepki elinde bir meşe odunu varmışda onunla atış yapıyormuşsun hissi yaratacak ve performansıda bu hissiyatı destekleyecektir. Daha önce söylediğim gibi amaca hizmet edecek bir kamış almalısın ama benim avlanacağım merada 300 gr kurşunla atış yapılması gerekiyor dersen o zaman iş yapar. Ayrıca 400 gr atarlı bir kamış ile akıntılı boğaz suyunda vuruşunu hissedebileceğin balık en az kaba lüfer olmalı bence. İstavrit falan imkansız... Teknede kullanacaksan Oktay Bey'in önerdiği kamış gayet güzel işini görecektir ama ''akıntıda ağır kurşunları indiriyoruz dibe benim içim rahat etmez'' dersen biraz daha ağır atarlısını alabilirsin. Aslında tekneden uzak atış gibi bir durum olmadığından önerilen kamışda gayet güzel iş yapar.

8. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

anladım tavisiyelerinizi değerlendireğim daha tekne avı için baharı bekliceğim o yüzden sadece surf özellikli bi kamış alacam bazende atçek yaparken işime yarayacagını düşünüyorum.hani denk gelirde büyük bi balık kamışı kırdırmayalım maksadım.önemsediğim konu makine elimde kalmasın lineaeffe herkesin önerdiği at çek kaşık yapacagımdan ucunun kalın olmasını tercih ettim tek sebebim buydu tavsiyelerinize uyarak düzgün bi seçim yaparım inş.bu arada iş yerinde ve bu yüzden normal hayatta da büyük harfle yazmaya alıştığımdan küçük harfle yazmayı unutmaktayım yanlış bi maksadım yok kimseye karşı

9. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

bu arada o siparişini verdiğim markasını vermediğim makara gelmezse bu makinede karar kıldım RYOBI PROSKYER NOSE POWER ama siparişini verdiğim makine acemilik oldu markasını bilmediğim sadece kore markası sadece metalden yapılmış bi makine verdiğim sözden dönemiyeceğim için gelirse kesin almak zorundayım ama kısmet ya olmazsa ryobi ye karar kıldım surf için 10 numara çekeride gayet güven veriyor fiyatta 135 civarı buldum olursa kapacagım

10. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

Lineaeffe Oyster Cast Advanced 3.90 mt peki bu kamış nasıl fiyatıda epeyce uygun işimi görür gibi duruyor

11. ambrosia

ambrosia Aktif Üye