Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lineaeffe Surf Mill 4.20 kamış kırıldı :mad:

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında frenist tarafından paylaşıldı.

1. frenist

frenist Aktif Üye

:mad:

Nasıl oldu anlamadım, 3 ay önce aldığım Cengiz'den aldığım kamışımla 100 gr kurşun atıyordum Kartal sahilde, arkadaşlar adaya falan diye takılıyordu, bende evel allah atarız dedim...

Çattt!! Kamış makinenin altından, ana gövdeden kırıldı. Kamışın kırılmasına mı üzüleyim, herkesin içinde rezil olduğuma mı anlamış değilim :confused:

İlk defa başıma geldi böyle birşey, 10 yaşımdan beri kamış kullanırım, acemi de değilim. Şaşkın vede üzgünüm :(

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Aybata74

Aybata74 Aktif Üye

Bir yerde daha okumuştum, Lineaeffe'nin bu kamışında kırılma sıkıntısı var, çok hafif olduğundan mı kaynaklanıyor nedir, yetkililerin bu işe bir el atmaları lazım bence...

4. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Bu kamış ve Surf Mill ithalatçısı tarafından sadece Türkiye'ye özel yaptırılıyor Lineaeffe'ye. Çok hafif olmaları en büyük özellikleri. Üzerinde 220gr atar yazıyor fakat 150'yi geçmemek lazım. 180gr ile tüm güçüyle çalışanlar da var aylardır.

100gr ile kırılmaması gerekiyor normalde. Belki zedelenen, çizilen bir yerden kırılmıştır bu şekilde kolayca. Durumu anlatırsanız, tamirini ya da değişimini yapacaktır Cengiz Balıkçılık.

5. frenist

frenist Aktif Üye

Kamışı bıraktım Cengiz Balıkçılığa, onlarda şaşırdı. Tamiri yapılacak dendi. Beklemedeyim. Çarşamba- Perşembe yapılır dediler.

6. frenist

frenist Aktif Üye

Bugün Cengiz balıkçılıktan tamire bıraktığım kamışı almaya gittim. Gayet orjinaline uygun bir şekilde onarımını yapıp teslim ettiler. Üstelik ücret almadılar

Buradan ilgisinden dolayı hem Alper Bey'e hemde Erdem Bey'e teşekkürlerimi sunuyorum.

Esnaf olmak, müşteri memnuniyetini sağlamak bu olsa gerek. :harika: