Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lineaeffe Surf Mill ve Spider Surfer Kamışlar.

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında TEKNOTURK tarafından paylaşıldı.

1. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Herkese merhaba.

Daha önce "surf mill" ürününü hakkında bilgiler paylaşmıştım. Ürünün katolog bilgisi dahi yok iken, kendim resimlemiş ve hakkında bildiklerimi yazmıştım.

Daha önce okuyanlar hatırlayacaktır, Surf Mill kamışının üzerinde ağırlık olarak 250g yazmaktadır ve bilgilendirmesini de bu şekilde yaptım sizlere. Fakat ürünün kardeşi olan "Spider Surfer" modeli de ortaya çıkınca işin aslı belli oldu.

İthalatçısı tarafından özel yaptırılan bu iki modelden "Surf Mill" modeline ağırlık bilgisi yanlış yazılmış, tartınca 335gr olduğu görülüyor. Dün elime geçen ve kardeşi olan "Spider Surfer" modeli ise 345gr geliyor ve kamış üstüne de bu şekilde yazılmış.

Spider Surfer ve Surf Mill kamış arasındaki farklar ise;

• Spider Surfer 10gr daha ağır.
    • Spider Surfer biraz daha büyük klavuz halkalarına sahip
    • Spider Surfer'ın klavuz-kamış bağlantı parçası tip olarak değişik.

Ürün üstüne ağırlık bilgisinin yanlış yazılmasıyla, Ben'de yanlış bilgilendirmiş oldum sizleri, bu sebeple özür dilerim.

Surf Mill'in linki http://www.spotbalik.com.tr/YENI-Su...tarli-ve-sadece-250gr-agirlikta,PR-24466.html

Spider Surfer'in linki (YENİ) SPIDER SURFER 420 cm Surf Kamış (220g Atarlı, 345gr Ağırlıkta)Surf Kamışları (Uzağa atış)LINEAEFFE

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 30 Haziran 2011
  2. Sponsorlu Bağlantılar