Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lineaeffe Trout Spin 270 cm Tele Spin Kamış (10-30gr)

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında i_gulistan tarafından paylaşıldı.

1. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

Merhabalar elimde 240 savegear prologic 15-50 gr atarlı bir kamışım var lakin arabada ve taşırken sıkıntı çekiyorum zaman zaman bazen deniz kenarına veya bir anda göl kenarında buluyorum kendimi bu yüzden pratik o anı değerlendirebileceğim bir spin kamış arıyorum bu yüzden hem uygun sonuçta yedek kamış olacak zamanını bekleyecek bir kamış arıyorum.
    Bu kamışta karar kıldım .çünkü kamışın atarı elimdeki mevcut kaşık ve sahtenin atarlarına uygun bende de 15 ile 40 gr arası sahte ve kaşıklar mevcut en azından bununla 30 gr a kadar olanları kullanabilirim zaten genel sahte agırlıklarımda 20 gr civarında ne dersiniz iş görür mü?artık bir tosun cıkarsa kırılırsada kısmet değil derim.İş görür mü?
    yorumlarınızı bekliyorum 100 tl civarı başka kamışlarada açığım ama tele kamışlarda lineaeffe iyi olduğunu biliyorum.
    Lineaeffe Trout Spin 270 cm Tele Spin Kamış (10-30gr)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. oguzhansukur

oguzhansukur Üye

Güzel seçim memnun kalıcağınızı düşünüyorum.

4. scorpion26

scorpion26 Daimi Üye

Deniz için uygun olmayabilir, tatlı su için düşünülüp üretildiyse.

5. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

Deniz için uygun olanı lazım bana alıp 2 günde çöpe atmayayım 100 tl az gibi gözüksede emek verilerek kazanılan bi para o yüzden burdan yazdım belki yardımcı olabilecek birkaç kişi çıkar diye.Misal evde otururken bi anda deniz kenarına hava almaya indiğimde bagajda otobüste kolayca taşıyabileceğim artı denizde sıkıntı çıkarmasın 100 tl işe yaramıcaksa paramı bana kalır ilerde daha iyisini alırım :) ama mevsimde gelmişken elimde bir tane daha olsa süper olurdu

6. Kaankaya

Kaankaya Üye

Atarı olan 10-30 size uygun ise bence denizde gayet iş görür bir kamış kapanır boyu ve ağırlığı taşıma kolaylığı açısından çok uygun

7. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye