Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lineaeffe XR Boat ve Örgü Misina Uyumlu Mu?

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında umitdulger tarafından paylaşıldı.

1. umitdulger

umitdulger Aktif Üye

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi Lineaeffe xr boat kamışı almayı düşünüyorum, özelliklerinde sic halka olduğu yazıyor, sic halkalar örgü misina kullanımına uygun mudur? Örgü olarak 0.20 bojin düşünüyorum. Genelde çapari avında kullanacağım belki arada yemliye de giderim tekne turları ile, boy olarak 165 uygun mudur çapariyi de düşününce? Tekne turlarında 180 sıkıntı olur mu?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. budak1903

budak1903 Aktif Üye

Fiyat performans olarak güzel bir kamış arkadaşım kullanıyor. 1.65mt olanı kullanıyor. Misine ile kullandı. Örgü ile kullanımda sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Ancak daha kaliteli ve ince bir örgü öneririm. Makine de önemli tabi.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

4. umitdulger

umitdulger Aktif Üye

Shimano alivio 4000 makine ile kullanmak üzere bojin 0.20 örgü aldim, kamis olarak da effe crocodile 1.65 100-250 gr dusunuyorum daha uygun fiyatli ama hassasiyeti hakkinda bir yorum bulamadim, ben daha cok caparide kullanacagimdan mumkun oldugunca hassas olmasini istiyorum, 40 yilda bir yemli dip avina giderim ancak...