Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lineaffe Extreme Cast Surf 4,36 kamış tamiri hk.

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında garuramon tarafından paylaşıldı.

1. garuramon

garuramon Üye

Selam arkadaşlar,
    Üsküdar Çengiz balıkcılıktan 10 ay önce almış olduğum Lineaffe Extreme Cast 4,36 kamışım 100 gr kurşun atarken inanılmaz şekilde uctan ikinci boğumdan ortadan kırıldı ve kırılan parça uç kısımla birlikte denize gitti,şimdi bul bulabilirsen uç kısımdaki köprünün orjinalini:confused:
    Daha sonra Çengiz balıkcılıkla telefonla görüştüm yardım edeceklerini söylediler kamışı götürdüğümde yenisi ile değişim beklerken tamir edeceklerini söylediler :(
    2 gün sonra kamışı almaya gittiğimde tam bir hayalkırıklığı ile karşılaştım.takılan fuji 2. eldi ve çok özensiz yapılmıştı.
    Çengiz balıkçılıktan uzun zamandan beri alışveriş yapan birisi olarak işletmecinin müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşmasını beklerken, yaklaşımını hiç beğenmedim ve bunu hiç yakıştıramadım.Ben orda bir çok sebepten dolayı çok kamış değiştirildiğini gördüm.
    sizden istediğim kamışın kırık parçası yerine özellikle fujinin özenli yapabileceğini bildiğiniz bir yer yada kişi varmı çok severek kullandığım bir kamış olduğu için benim için önemli.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. gürbüz

gürbüz Aktif Üye

Erkan bey ; öncelikle geçmiş olsun..

Konu hakkında gelişme var mı?