Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık LJ9000 ''SIFIR''

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında suatberk tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. suatberk

suatberk Aktif Üye

Merhaba arkadaşlar,ihtiyacı olan veya yedek makinem olsun diyen arkaşıma,takastan almış olduğum metal gövde ve metal kafa 1.sınıf kalite ve işçiliği olan Daiwa replikası makinemi satıyorum.Makine sıfır olup full 0.33 Shimano misina sarılmıştır.Çok kuvvetli güç olarak özellikle boğazda yüksek gramajlı at-çek av için ideal bir makinedir.Beklemeden acaba mı demeden yurtdışı internet fiyatlarının altına veriyorum.200-250gr kurşunla test edebilirsiniz.İl dışına kargo alıcı ödemeli yollayabilirim.Resimler makinenin kendisine ait olup son resim temsilidir.Pazarlıksız 150 tl.

mutlugiyim bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. suatberk

suatberk Aktif Üye

yoo altında fiyat yazdım 54$ ve ustüde fiyat var + bahsetmiş olduğum gibi 1,5-2 ay bekleme yok görerek almasıda artısı.Çok dememişim değil mi ?? Bana geliş fiyatı 1krş koymadım ihtiyacı olana ve bütçesi kısıtlı olan arkadaş için bu fiyata biçilmiş kaftan :) Makinenin fiyatına orjinalinin kolunu bile alamaz :))

4. befalcon

befalcon Aktif Üye

O madde ürünün Türkiye satış fiyatının %30 altı şeklinde geçiyor. Türkiye de satışı yoksa %30 altına verme zorunluluğu yok sanırım.

5. rapala17

rapala17 Aktif Üye

O zaman sizin söylediğinize göre yurt dışından 3 e getirdiğimiz bir ürünü sitede 5 e satabiliriz demek ki.tabi bu söylediğim bu ürün için geçerli değil

6. suatberk

suatberk Aktif Üye

Arkadaslar ilanim ile ilgili gorusleriniz icin tesekkur ederim altı üstü tank gibi bir makineye 150 tl para istedim piyasada 200gr kursunu bogazada akintida cekemeyecek makinelere istenen paralari biliyorsunuz 150 tl satilsa ne olur satilmasa ne olur butcesi kisitli ihtiyaci olan icin inanilmaz guzel ve torklu bir makine 3000-4000 tl lik bir makine saysam ok anlarim.Tekrar tesekkurler :) Makine gunceldir 150 TL.

7. suatberk

suatberk Aktif Üye

Olmuyormu Allah aşkına sadece sitede degil tum satis platformlarinda bu durum gecerli !!!

rapala17 bunu beğendi.
  8. rapala17

rapala17 Aktif Üye

Doğru söylüyorsunuz oluyor bu tür satışlar.yanlış anlamayın.ben sizin için demedim.bu makinayı geçen hafta arkadaşım getirtti Çinden inceleme fırsatı buldum estetiği çok güzel tabi kullanımını daha test etmedik ve sizin verdiğiniz fiyattan daha pahalıya getirtti

9. agartan

agartan Moderatör Yönetici

hicabi, suatberk ve Önder Kanığ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.