Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

lrf bilgi

Ahmet Çevik

Aktif Üye
Adı
Ahmet Çevik
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Voleybol topuyla hangimiz futbol oynamadık Eşref abi :) Ben zaten hertürlü tüketime karşıyım. İhtiyaç duymadığım hiç birşey almamaya özen gösteriyorum. Aldığım alet cihaz vs çabuk tüketmemeye bakıyorum. 3 kamışım var 3 makinam var. Hanıma dedim ki daha kamış makina adına bişey alırsam beni uyar izin verme :) teleskobik kamışım var light spin ve lrf. Bunlara yetecek kadar da sahte silikon ve SAZAN malzemelerim mevcut. Kış döneminde model uçak yapıyorum boş durmayayım diye :)

centetic

Aktif Üye
abu garcia nın venerate 702l kamışını kullandım bi ara. 2-15 gram atarlı. 10 gramlık su üstü sahtelerle gayet güzel wtd yapılıyordu. Sonra tamamen kendi hatamdan dolayı kırdım. Eşim arabanın bagajında üzerine eşya koymuş.
Büyük balık gelirse ne olur bilemiyorum yalnız.

coner

Daimi Üye
Adı
Eşref
Kan Grubu
O Rh Negatif
Satın alınan malzeme iyi seçilmezse bir süre sonra rafa kalkar.
Yeni arayışlar başlar.İlk harcanan para çöpe gider.
Çoğunluğun kullandığı fiat-performans ürünleri tercih edilmeli.

confused

Aktif Üye
Adı
arda kahvecioğlu
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
OKUMA FİNAPRO 270CM 7-35 GR hem lrf hemde at çek avı yapabilirim diye düşünüyorum daha esnek oldugu için
Bahsettiğin kamışı spin kamış olarak kullanıyorum taş gibi bir kamış fakat lrfye uygun değil daha doğrusu silikon kurtlarla avlanmaya müsait değil çünkü 3 grlık bir jigheada aksiyon vermen mümkün değil bu kamışla ama 7gramın biraz altı jig ve döner kaşıkları çok uzağa olmasada atıyor ve aksiyn vererek sarıyorsun sana tavsiyem 210 cm 1-11 catana olabilir fiyat olarak uygun bir kamış herhangi bir sorunda yaşamadım kullanırken.