Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

LRF ILE SARGOS AVIMIZ

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında ozy tarafından paylaşıldı.

1. ozy

ozy Aktif Üye

oncelikle herkese selamlar.

Ne dersiniz bilmem ama gecikmeli de olsa lrf sitilyle alinmis bu boydaki bi sargoza rapor acmamak ayip olurdu diye duşundum.1

10 agustos aksami 4 arkadas herzaman oldugu gibi lrf krizimiz tuttu. Son gunlerdeki mirmir haberlerinin de yogunlasmasi nedeniyle gozumuzu mirmir, ispari ve karagozleri kestirip, daha once yemli avlarla bicok karagoz ve mirmiri avladigimiz merayi bu sefer de lrf ile denemeye karar verdik. Ne yalan soyleyeyim icimden bir ses bu gun buyuk balik tutucaz diyordu. Arkadasima da kepce alalim yanimiza dedim, arabada oldugunu soyleyince ok dedim ve yola koyulduk.

İlk atislarimiz sonucsuz kalinca iki kisi istavritlerle oynamaya basladik, bir kişi de dip taramasina devam ediyordu. Derken bir ispari aldi arkadasim, pesine birde ideal boyutlarda karagoz bindirince istavriti birakip hepimiz dip calismaya basladik ama ispariler silikon kurtlarimizi perisan etmeye basladi. Vurus cok olmasina ramen bi turlu kandiramiyorduk. Ben arkadasimdan bir silikon kurt alip yemimi değiştirdim, biraz da boyle sansimi denemeye karar vermiştim ki daha ikinci atisimda oltama bi agirlik bindi. Kamisim u halini aldi. Ben tuh yosuna taktim heralde derken kalamam deli gibi otmeye baslamasiyla elim ayagim bosaldi resmen, cunki kalamami oyle ufak bi balikla bu hizda bosalmayacak sekilde ayarlamistim ve oltadaki baligin kilo ustu bir balik oldugunu anladim.

Tabi lrf`nin muthis zevkiyle feryat figan koptu bende. Savas cabuk, gel cok buyuk bir sey bu kos diye bagriyorum, bir yandan da misinamin dayanmasi icin dua etmeye basladim. Hayvan deli gibi basip kaya oyugu ariyordu belli ki, biraz yavaslamasiyla bir iki tik kalamayi kapatip sarmaya basladim. Bir iki kere daha kisa kisa fisekledi ama nafileydi artik, iyice kiyilatmayi basardim. Sonra kocaman bir sey parlayarak su ustune cikti, kayalarin arasinda en musait yere yanastirdim ama kaldirmak imkansizdi. Savas kardesim sakat ayagini bile unutup kayalarin arasina inip baligin solungacindan tuttugu gibi sudan cikardi, cunki arabada olan kepcemizi inerken yanimiza almayi unutmustuk.:rolleyes:
    herkese rasgelsin

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. OnuR67

OnuR67 Daimi Üye

Tebrikler abi harika hikaye, harika balık son fotoya bayıldım

hakan4117 ve ozy bunu beğendi.
  4. sunny1403

sunny1403 Daimi Üye

Tebrikler..Afiyet olsun..

hakan4117 bunu beğendi.
  5. exclusive

exclusive Üye

tebrikler çok güzel boyda bir balık lrf nedir bilmiyorum ama araştırıyorum hemen:)

hakan4117 bunu beğendi.
  6. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler
    Çok güzel av olmuş..

hakan4117 ve ozy bunu beğendi.
  7. Babali07

Babali07 Aktif Üye

tebrikler güzel balık

hakan4117 bunu beğendi.
  8. Turuncu

Turuncu Aktif Üye

Cok guzel balik tebrikler. Jig kac gr?

hakan4117 bunu beğendi.
  9. ozy

ozy Aktif Üye

jighead 2,5gr

hakan4117 bunu beğendi.
  10. sessizdenizci

sessizdenizci Daimi Üye

Tebrikler Oğuz,
    Çok güzel bir av olmuş. Bende bizim buraları LRF ile arada bir yokluyorum ama istavrit dışında kayda değer bir şey çıkmadı.
    Bol avlar...

hakan4117 bunu beğendi.
  11. sessizdenizci

sessizdenizci Daimi Üye

hakan4117 bunu beğendi.