Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

LRF (Light Rock Fishing) disiplini ile yapılan av raporları

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında BulutveGunes tarafından paylaşıldı.

1. BulutveGunes

BulutveGunes Aktif Üye

Merhaba arkadaslar, benim gibi yeni baslayan ya da bu konuda uzman arkadaslarin av raporlarini paylasacagi bir konu acmak istedim. Paylasim serbest, tabiki ozellikle yem belirtmek onemli olacaktir cunku lrfde kullanilan yem sonucu cok etkiliyor.

Bol trofeli lrf avlari dilerim

Rastgele

gürbüz, Mesut1903, coner ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. carttt

carttt Üye

hadi bakalım hayırlı olsunn

enginson bunu beğendi.
  4. enginson

enginson Daimi Üye

o zaman ben son bir ay içinde yaptığım 2 avdan bir geçmiş av raporu yayınlayayım hemen ;
    yer kuleli, kamış okuma dead ringer 5 - 20 gr, makine 20 lik line effe dandik makine, sahte : duo tetre Works toto42 zebra yakalanan balık : 3 adet zargana

geçen hafta Üsküdar raporu ;
    kamış : favorite 1 - 7 gr 219, makine : okuma dead ringer 10, misina trabbucco 0,18 , sahte ; mebaru beyaz, yakalanan balıklar : 3 - 5 tane iskorpit ufak, 3 - 4 tane istavrit. pek fotoğraf çekemedim :)

Her iki avda da balıkların hepsi iade.

5. BulutveGunes

BulutveGunes Aktif Üye

Istavrit, zargana ve iskorpit yakalanabildigini kanitlamis olduk. Ben sadece istavrit aldim simdiye kadar

6. Mehmet Fatih

Mehmet Fatih Aktif Üye

Benimde 2 Adet ispendeğim var zargana mırmır sarpa aklınıza ne gelirse aldım en memnun kaldığım vuruş aldığım Mebaru pembe kurtlar kuyruğu bıngıldayan herşey tehlikeli.Gerçi bahar hazirandan sonra pekte yapamadım lrf belki daha ilginç olaylar olabilirdi.Hepimize rastgele.

7. BulutveGunes

BulutveGunes Aktif Üye

Kuyruk bingildamasi iyi de 2 vurusta kopartiyo namussuzlar, nasil saglamliycaz onu??

8. carttt

carttt Üye

hırsız iğne takabilirsin çok sıkıntı yaratosa avcılığıda artıyor ama aksiyon biraz düşürüyor

9. enginson

enginson Daimi Üye

sosyal paylaşım sitelerinde Kocaeli tarafında bolca millet mırmır yakalıyor LRF ile eşikana da

YusufZiyaDeniz bunu beğendi.
  10. gsozata

gsozata Aktif Üye

Son bir hafta içerisinde başta yeşilköy ve sarayburnu olmak üzere bir çok noktada LRF denemelerim oldu, ama maalesef sonuç alamadım. Bunu avlandığım bölgelerdeki şiddetli akıntıya veriyorum. Malumunuz ne kadar ileri atarsanız atın slikon dibe dalmadan yanlamasına uzayıp gidiyor. akıntının mümkün mertebe az ve derinliğin biraz yüksek olduğu yerleri araştırıp bulmak lazım.

11. enginson

enginson Daimi Üye

Ben yarın akşam hava müsait olursa Üsküdar a inmeyi düşünüyorum tabi bir aksilik çıkmaz ise