Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

LRF (Light Rock Fishing) disiplini ile yapılan av raporları

güngör köse

Aktif Üye
Rrf ile yakaladığı m en büyük balık.bana gore saatler geçti gibi ama10 ,15 dakika sürdü sanırım. Son 1 dakika hariç hic yuklenmedim,epey kalama aldı,iskeleden yakaladı m ama yaklaşınca iskelenin ayaklarına dolanmasin diye sahile çıktım. Yinede cakaramiyacagimi düşünerek balıkçı bi arkadaşa telefon ettim,o kepçe getirdi de balığı öyle alabildik.tarttirdim 1 kilo 880 gr geldi.herkeze rastgele

tebrik ederim.süper bir av olmuş. devamını dilerim.

B

BS Okuru

Misafir
Rrf ile yakaladığı m en büyük balık.bana gore saatler geçti gibi ama10 ,15 dakika sürdü sanırım. Son 1 dakika hariç hic yuklenmedim,epey kalama aldı,iskeleden yakaladı m ama yaklaşınca iskelenin ayaklarına dolanmasin diye sahile çıktım. Yinede cakaramiyacagimi düşünerek balıkçı bi arkadaşa telefon ettim,o kepçe getirdi de balığı öyle alabildik.tarttirdim 1 kilo 880 gr geldi.herkeze rastgele
Tebrik ederim,
Umarım son olmaz yeni raporları eklersiniz,
Darısı bizlerin de başına inşallah......

B

BS Okuru

Misafir
Saldırısı olsun en azından saldırısı olsun
olsun ki ümit olsun içimizde,
Bir başka sabaha inşallah
ve neden olmasın ;)
:harika:

B

BS Okuru

Misafir
yeni sezona hazırlık olsun diye lrf takımlarını dolaptan çıkartalım bi sahile inelim dedik;

17012817_1359969620690646_915361619_n.jpg

maalesef sonuç 0 bol bol denizden ot çektik :D (yanlış anlaşılmasın:p )

16996894_1359969597357315_1642382932_n.jpg

burası yazın bol miktarda iskorpit aldığım bir mekandı deniz kenarında olmak martılarla bisküvimizi paylaşmak da güzeldi...

Honzer

Aktif Üye
Adı
Tugsan oncul
Kan Grubu
B Rh Negatif