Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

LRF (Light Rock Fishing) disiplini ile yapılan av raporları

duke_nukem

Aktif Üye
Adı
akif
Kan Grubu
A Rh Pozitif

omerfaruk

Aktif Üye
Adı
Ömer Faruk
LRF Kocaeli yarışması için kayıt formu yayınlanmış. facebook kullanmayan arkadaş için ekleyeyim dedim. 20 tl kayıt parası alınıyor, ücret tema vakfına bağışlanacakmış bilginize..

LRF KOCAELİ – Gelecek nesiller için YAKALA , BIRAK
Engin hocam gölde, tuzlu suda kullandığımız sahteler ve silikonlar iş yapar mı? İsome, berkley, mebaru silikonları ve kendo babyjigleri? Yoksa bu yarışma için farklı bir silikon set mi almalı? Eğer öyle ise tavsiyeniz var mı? Yarışmacı dışında gelenlerden de ücret alınıyor mu acaba biliginiz var mı? Ailecek gitsek dye düşünüyorum.

enginson

Daimi Üye
Adı
Engin ÖLÇER
Engin hocam gölde, tuzlu suda kullandığımız sahteler ve silikonlar iş yapar mı? İsome, berkley, mebaru silikonları ve kendo babyjigleri? Yoksa bu yarışma için farklı bir silikon set mi almalı? Eğer öyle ise tavsiyeniz var mı? Yarışmacı dışında gelenlerden de ücret alınıyor mu acaba biliginiz var mı? Ailecek gitsek dye düşünüyorum.
Gölde perch için mevcud silikonlar iş yaparlar. benim pek Tatlısu deneyimim yok sadece turna deneyimim var oda balık gördüğü her şeye atlıyor zaten çok sahte seçmiyor. extra olarak izlenimlerim küçük sahteler olabilir. savagear mini sandell var o mesela perch avında çok kullanılıyor. baby jigler de iş yapar tahminimce.

enginson

Daimi Üye
Adı
Engin ÖLÇER
Ahhh ahh gitsem mi bilmedim şimdi.
bende tam karar veremedim ama gidersem bizim hanım da istiyor :) bakalım daha tamda kendimi toparlayamadım ameliyat oldum 3 hafta oldu daha tam iyileşemedim o zamana kadar toparlarım ama net karar veremedim. Tatlısu avı olması biraz hevesimi kırıyor.

duke_nukem

Aktif Üye
Adı
akif
Kan Grubu
A Rh Pozitif
G
bende tam karar veremedim ama gidersem bizim hanım da istiyor :) bakalım daha tamda kendimi toparlayamadım ameliyat oldum 3 hafta oldu daha tam iyileşemedim o zamana kadar toparlarım ama net karar veremedim. Tatlısu avı olması biraz hevesimi kırıyor.
Geçmiş olsun abi
İnşallah kısa zamanda sağlığına kavuşursun.
alabalık dışında tatlı suda avlanmadım bende hiç tecrübe olsun diye gitmek istiyorum aslında

enginson

Daimi Üye
Adı
Engin ÖLÇER
G

Geçmiş olsun abi
İnşallah kısa zamanda sağlığına kavuşursun.
alabalık dışında tatlı suda avlanmadım bende hiç tecrübe olsun diye gitmek istiyorum aslında
haberleşiriz yine ben bizim hanımla çocuğuda götürücem bu sefer o nedenle çok kalamıcam gündüz yapılacak zaten 2 gün yapılacakmış sanırım.

erphan

Aktif Üye
Adı
Erhan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
geçmiş olsun. acil şifalar dilerim...