Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lrf makinasi araniyor ( 1000lik veya 2000 lik)

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında arifengin tarafından paylaşıldı.

1. arifengin

arifengin Daimi Üye

Baslikta belirttigim gibi 2. El lrf makinasi ariyorum . Satmak isteyen varsa gorusebiliriz . 100 lira civari butcem

norsmen bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. norsmen

norsmen Üye

hocam..rastgelsin..ben , diskovery blue serisinin , 1000 lik modelini kullanıyorum..30.- tl ye aldım..iş görüyor..cok para vermene gerek yok bence..makinadan verim aldım..size de nacizane öneririm...

arifengin bunu beğendi.
  4. arifengin

arifengin Daimi Üye

Eyw tesekkurler bakiyorum hemen .

norsmen bunu beğendi.
  5. zokacı

zokacı Aktif Üye

av markete git 1000 lik catana al ve uzun yıllar zevkle kullan fiyatıda bütçene uygun

norsmen ve CRD bunu beğendi.
  6. Burak Kızılırmak

Burak Kızılırmak Daimi Üye

Ben de düşünüyorum da yani ;)
    Sırf daha hafif olsun diye olacaktı diye vazgeçtim. Elimdeki New elf 3000 spinde kullandığım makineyle devam. Eğer varsa elinizde 3000 spin makine dolgu üzerine ince bir misinayla lrf de de kullanabilirsiniz. 10 mm sufix ghost sarılı şubatta deneyeceğim bakalım. Lrf kamışla. Sonuç nasıl olacak bilmiyorum.

norsmen bunu beğendi.
  7. arifengin

arifengin Daimi Üye

Spin 4000 lik var ama yedek kafa yok alayim ucuz yollu bi tane dursun diyorum

norsmen bunu beğendi.
  8. Burak Kızılırmak

Valla hocam ben de sizin gibi diyorum ama inanın boşa veriyoruz hep, gerek yok ;-) Makinem iyiyse yedek kafa temin etmeye çalış daha iyi yok iyi değilse acele etme elindeki makineyi çıkarıp üzerine buna vereceğin parayi ekleyip biraz da dişini sık söyle 3000 lik yedek kafası olan sağlam bir makine al temiz ;-)

norsmen bunu beğendi.
  9. arifengin

arifengin Daimi Üye

Rtx 40 var okuma yedek kafasini bulabilirmiyiz acaba .birde 0.08 mm ip var çikişi nasil olur 40 lik kafadan verimli olurmuki

norsmen bunu beğendi.
  10. Burak Kızılırmak

40 lik kafa biraz büyük kaçabilir kullanim açısından. Bana sorarsan etse etse 5 m erim de farkeder daha fazla etmez. Sen altına dolgu yap kafayı taş tamam 2 mm kalana kadar doldur bence hiç bir farkı olmaz.

Bence cengiz balıkçılıkla iletişime geç onlar temin edebilir hes çok Gereksiz bir fiyat çıkarsa ortaya sen dediğime gel. Ucuza alım dursun pek iyi olmuyor ben öyle bir sürü makine harcadım pişmanım.... Şimdilik aklim olsa diyorum sabredip en iyisini alırdım.

Sustain kullanıyorum inan öyle abidin kübik makineleré para vermeseydim şimdi elimde Stella vardı. Spin için durum bu

Ağır makineler için se benzer bir durum söz konusu suan bile elimde bir sürü makine var.

Av 45x2, Av65,Safina Pro 65 x2 , compressa 65, Lb65 x 2, Raw 2 55, Raw 2 65, okuma v 80 Sa.

Bak şimdiki aklım olsa bu makinelerden Son üçünü alırdım sadece ;-)
    Ortalama bin lira öylece boşa gitti gibi geliyor. Son 3 yılda tabi. Daha da tevbeliyim.

Bundan sonra alırsam diyorum Stella alırım o kadar...

11. arifengin

arifengin Daimi Üye

Aynen birsuru makina var gereksiz asil yapacagim av icin olsa paraya kiyarimda lrf icin idareten bi makina olsun yeter Diyorum .bakicaz artik ucuz yollu bulucaz bi tane