Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

LRF - Misina - Silikon - Jighead Tavsiyeleri (Sevgili LRF Ustaları Konuya Bekleniyor)

Konu, 'LRF (Light Rock Fishing) Yöntemi İle Balık Avı Teknikleri' kısmında burakgulas tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. burakgulas

burakgulas Aktif Üye

Eminim defalarca konuşuldu defalarca benzeri konular açıldı. Ancak bu konuların ne kadar karışık olduğunu eminim biliyorsunuz ve şuan bunları yazarken başımın tepesi zonkluyor kafam allak bullak.
    Format aşağıdaki gibi alıntı yapmadan kopyala yapıştır yapıp doldurabilirsiniz. Açıklamalı yazabilirsiniz maddeler halinde misal kullandığım mono şudur ve şu şu nedenlerle çok memnunum ancak şu şu problemleri var o gün şu anki aklım olsa şu şu misinayı alırdım gibi. Aynı şekilde kullandığınız silikonlar vs içinde geçerli. Format dışında yazmamaya özen gösterirseniz bu konuda benim gibi karman çorman olan arkadaşlar okuduklarında daha kolay fikir sahibi olabilirler. Not: babyjig veya sert sahte yazmaya gerek yok zaten çeşit az tavsiye edilenlerde belli. Genel maksattan özel maksada geçecek olursak ben egede karagöz, lidaki vs. avlarında kullanıcam ve kamış 180 cm tele spin 3 -14 gr atarlı. Hepinize teşekkür ederim bu arada konuyu açma amacım evet açılmış çok konu var ama muhabbet sohbet vs derken karışmış yazılar birbirine.
    İp Tavsiye:
    Mono Tavsiye:
    Silikon Tavsiye:
    Silikon Boy Tavsiyesi:
    Jighead (+3gr) Tavsiye:
    Jighead Kanca Boyu Tavsiyesi (Balık Türüne Göre):

Son düzenleme: 16 Mayıs 2016
    ekremy1983 bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar