Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lrf stayla mırmır

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında Coşkun meray tarafından paylaşıldı.

1. Coşkun meray

Coşkun meray Aktif Üye

Merhaba site sakinleri. İzin günüm diye hiç uyumadan sabah suyu dişli peşinde koştum 1 ad iri çinekop aldım.Eve geldim uyudum akşam suyu tekrar sahile bu seferde bir lüfer bir çinekop aldıktan sonra arkadaşlar akşamda lrf ile av yapalım dediler.Dedim balık avı olsun gerisi önemli değil.Eve gelip birşeyler yedikten sonra kışlıklarıda giyip atladık arabaya.Ben lrf ye şu zamana kadar hiç sıcak bakmamıştım ki halen bakmıyorum:)) Verdiler 1-4 atarlı bi kamış sedonamı taktım ucuna 2 gr jig head ucunda ima slikon atıp çekmeye başladık.Ne yalan söyliyim hiç yakalayacağımı ummuyordum.Sedat (sedatic) arkadaşım 1 tane aldı dedim var bu işte bir hayır.At çek atçek 2. Yi yakaladı.Kıyı şeridini tararken hopp benim kalama cırladı seslendim kepçe ile aldık balığı.Hazzı değişik geldi.5 dk geçmedi Sedat 3. Yü aldı.Ardına Cüneyt arkadaşım bir tane aldı.Sözde Sedat çay içip gidecekti:) 4. Balığını almasıyla baktım Sedat toplanmaya başladı.Öpüştük yolcu ettik onun şansı Cüneyt'e geçti hop 2. Balığını aldı.Saaat 12:30 olmuştu arabaya geçip birer bardak çay birer keyif sigarası içtikten sonra eve doğru yola koyulduk.

Ekli Dosyalar:

Hamdi ve sunny1403 bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. scorpion26

scorpion26 Daimi Üye

Tebrikler güzel bir av olmuş. Ben 10-30 atarlı ve 3000 lik makinam ile lrf yapıyorum. En son bir iskorpit yakaladım. Müthiş bir keyifti. En kısa zamanda bir lrf kamışta edinmeyi düşünüyorum.

4. Musti.barut

Musti.barut Daimi Üye

Maşallah av güzel balıklar daha güzel her zaman rastgelsin

5. sunny1403

sunny1403 Daimi Üye

Tebrikler..Güzel balıklar..Afiyet olsun..

6. Mert Yılmaz

Mert Yılmaz Daimi Üye

Tebrikler kardeşim.Dişli raporlarının arasında güzel durmuş :) .

7. Coşkun meray

Coşkun meray Aktif Üye

Teşekkür ederim herkese.

Murat bey kullanım alanı dar bi stil bence.Tabi zevkler ve renkler olayı girdiği için işin içine birşey diyemem.Güle güle kullanmanız dileğiyle.

Mert abi evdekiler alıştı dişliye işimiz var.Çarşamba akşamı peder çinekopların yanına barbun almış tam ben geldiğim saatte valide kızartma işlemine başlıyacaktı dedim alın kanlı canlı lüfer verdim hemen ayıklandı onlarda pişti afiyetle yendi:) Bizimkiler lrf ye baya takmış durumda yukardada yazdığım gibi amaç balık avı olsun hepsine uyarım sıkıntı olmaz nasipmiş 1 tane onunda heyecanını yaşamış olduk.

8. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Tebrikler, gerçekten güzel av olmuş :)