Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lrf takım tavsiyesi

Konu, 'LRF (Light Rock Fishing) Yöntemi İle Balık Avı Teknikleri' kısmında atarlı tarafından paylaşıldı.

1. atarlı

atarlı Yeni Üye

Lrf takım yapmayı planlıyorum.Makina için cinnetic crafty fd 1500'ü düşündüm.Sadece 198 gr ağırlı olması ve 4 kg çekeri olması makinayı benim için öne çıkardı.Sadece kamış değiştirerek spin avlarında da kullanabilirim.Kamış için de cinnetic 8550 explorer 220 cm 0,5-7 gr atarlıyı düşündüm.İnternette cinnetic kamışların oldukça sağlam olduğunu okumam ve istediğim atar değerlerinde olması seçerken önemli oldu.Misina icin spiderwire ultracast invisi-braid yada berkley nanofill alıcam.Kafamda bunlar var ancak kamışı ya da makinayı deneme şansım olmayacak.İnternetten alıcam.Kullanan varsa görüşlerine ve her türlü tavsiyeye açığım...

norsmen bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. KİNYAS

KİNYAS Üye

Cinnetic lrf kamısları hem estetik hem de performans olarak gayet basarılı...makine de fazlası ile yeter...şahsen kullanmadım ama bu kombinasyonu kullanan arkadaşlar var fazlası ile memnunlar..Barid ya da nanofile bence hiç gerek ...sağlam 0.16 yada 0.18 mono hertürlü işinizi görür....ufak bir uyarı: aksiyon almayan sert silikonlardan uzak durun..pembe renk candır.....şimdiden başarılar..

norsmen bunu beğendi.