Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Lüfer için rapala tavsiyesi

Ogiveogi

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhaba herkese bana lüfer avı için rapala lazım arife günü cuma günü doğubank ya da karaköyden alabilirim 2 adet rapala alıcam en fazla adet başına 15 tl verebilirm abilerim şimdiden teşekkürler
Şu anda image.jpg bu rapalayı kullanıyorum. Bu arada selimpaşa civarında rapala arkası yaprak yemle avlanıcam

Ekli dosyalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

tutarfatih

Aktif Üye
Adı
Fatih
Çok acilse Doğubank'ın orada av malzemesi dükkanları var. Bahsettiğiniz fiyatlara güzel sahte balıklar alabilirsiniz. Bir de ne marka arıyorsunuz? yani en fazla 15 TL veriyorsunuz. 5 liraya da var 75 liraya da. Mesela benim 2 tl.lik olanlar var onlara da en fazla 15 TL verir misiniz? DOĞUBANK'ta veya KARAKÖY'de nokta olarak bir yer var mı yoksa yakınında herhangi bir yerde de teslimat kabul eder misiniz? Marka boy renk veya ikinci el olup olmaması konusunda pek seçici değilsiniz sanırım, mesela 7cm.lik kullanılmış Uzakdoğu malı sahtelerim var bunların tanesine 10 tl verir misiniz?
Az önce yazdıklarımın hepsi şakaydı...

Ogiveogi

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Marka farketmez yaprak yemi güzel bir şekilde yüzdürmesi önemli

Ogiveogi

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Birde yo zuri sahteleri nerden ucuza alabilirim 35 liralık olanlarını

greytech

Yeni Üye
o fiyatlara en uygunu oskar megician ch21 yada m4 renk kodlu büyükçekmecede 9 cm olanlarını 8 tl ye satıyorlar denemeni tavsiye edebilirim bu fiyata iyi iş yapıyor

Konunun üzerinden baya zaman geçmiş bu oskar modelini uzun olta da kullanabilir miyiz