Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

luremania - deadringer sizce hangisi ?

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında SEMSS tarafından paylaşıldı.

1. SEMSS

SEMSS Aktif Üye

spin avına yeni başlayacak olan bir arkadaşım okuma diye tutturdu :)
    MH kamış kategorisinde 12-45 gr atar aralığında 2,58 m okumanın luremania ve deadringer modelleri arasında sizce hangisi neden tercih edilmeli ? zira ikiside aynı fiyat aralığında ürünler.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Yusuf007

Yusuf007 Aktif Üye

LureMania cok sağlam ama bir okadar sert bır kamıs. 60-70 gr agırlık atııgım oldu sıkıntı yaratmadı. Atar aralıgı bıraz daha az bır kamısla baslamasını tavsiye ederim.

SEMSS bunu beğendi.
  4. SEMSS

SEMSS Aktif Üye

teşekkürler bu mesajları kendisine okutacağım :)

5. Ersin1903

Ersin1903 Aktif Üye

Bildiğim kadarıyla luremania artık o isimle ve renkle üretilmiyor.. Aynı luremania ürününün güncel versiyonu deadringer.. Ben bikac ay önce aldım okuma deadringer 12-45gr atarlı 258cm lik spin kamış ve kesinlikle çok memnunum.. Tatlı sert aksiyonda ve 12 gramlık sahteleri bile oldukça iyi atan bir kamış ve sağlam yapisida güven veriyor.. O fiyat aralığında kensinlikle öneririm okuma deadringer kamışı.. Zaten dedigim gibi luremania ile aynı sadece isim ve renk farkı var ;) sadece tek bir olumsuz yönü var kılavuzları temiz tutmanız lazım biraz çabuk pas yapabiliyor...

SEMSS bunu beğendi.
  6. SEMSS

SEMSS Aktif Üye

Yorumlarınız ve edindiğiniz tecrübeleri paylaştığınız için teşekkür ederim
    Okuma ürünleri için Cengiz balıkçılığın sitesini ziyaret ettiğimde luremania denk gelmedim.Dediğiniz gibi yerini deadringer almıştır.Ama aklıma takılan 258 lik 12 - 45 MH kamışında deadringer da 7 fincan var iken luremaniada 8 fincan mevcut.Luremania serisini istoç ziyaretimde inceleme fırsatım olmuştu.Fincan sayısındaki fazlalık yada eksilikliğin yan etkilerini merak ediyorum açıkçası.Muallakta kalmam ondandır :)

7. Allan poe

Allan poe Yeni Üye

Lure mania üretilmiyor. Parça sıkıntısı olmaması için uygun atarlı dead ringer alınız.

Ogiveogi bunu beğendi.
  8. Nut

Nut Aktif Üye

9. Semi

Semi Üye

Lure mania kulaniyorum cok memnunum uretilmeye bilir dikkatli kulanimda parasinin hakini veriyor 2 sene kulansaniz yeter bence...