Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lütfen yardım ...

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında must222afa tarafından paylaşıldı.

1. must222afa

must222afa Yeni Üye

Merhaba Karadeniz de kıyıdan ve bazende tekneden genellikle istavrit ve cinekop avlarım.360 kamis kullanıyordum artık değiştirme zamanı geldi bana kıyıda ve teknede kullana bileceğim bir kamis tavsiye edebilirim misiniz.100 ile 200 arası fiyat düşünüyorum.kamisin boyu biraz uzunsa olabilir kendi boyum 1.95 olduğu için çok rahat kullana biliyorum.senden teşekkürler...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. İsottevfik

İsottevfik Aktif Üye

Tamam, kıyıdan 360 olur da, tekneden bu boy nasıl olur ? Hayal bile etmek istemiyorum.:) Git, boğaz köprüsünden atla daha iyi.:D Teknede silikon dolgu 160-180 boy iyidir. Fiyatları da oldukça uygun.

Son düzenleme: 4 Eylül 2016
    must222afa ve Ogiveogi bunu beğendi.
  4. must222afa

must222afa Yeni Üye

Vallahi çok da güzel oluyor hiçbir sıkıntı yaşamadım.daha önce hiç küçük kamis kullanmadım ama fiyatlari uygunsa denenebilir

5. Kadir 'Pkmz

Kadir 'Pkmz Yeni Üye

hocam tekne boyu nedir?? benimde düşüncem spin ve jig hariçi kamışlar teknede kullanım açısından verimsizdir kullanılmaz diyemem.
    kaliteli bir spin araştırırdım tekne ağırlıklı olucaksa.
    Selametle

must222afa bunu beğendi.
  6. must222afa

must222afa Yeni Üye

Tekne 8 metre civarı..balık çıkartma da şimdiye kadar hiç zorlanmadım. Ustaların bana önerdiği 420 surf kamışı marka olarak da lineaeffe dediler. Başka bir öneride gelmediği için onlara bakmaya başladım.saygilar

7. Kadir 'Pkmz

Kadir 'Pkmz Yeni Üye

Tekne alan olarak müsait anlaşılan, esnek ve çok uzun olmayan bi kamış işini görür tahminim.
    bende lineaeffe kullanıyorum ama teknede ayağına bağ olurmu ona bişey diyemem. öneri olarak uzak atış ağırlıklı olmayacağı için s-flex 3.90 olabilir o fiyat aralığında 4.20 olanıda zorlarsan bence üzmez

8. must222afa

must222afa Yeni Üye

Merhaba bana lineaeffe gmx 4.20 önerdi buradan bir üstad onu alacağım galiba sen ne dersin...

9. Kadir 'Pkmz

Kadir 'Pkmz Yeni Üye

Tasarım ve özellik olarak Power Drive ile aynı sanırım kapalı boy uzun biraz o da normal artık, sağlam kamış fiyat performans açısından. bana kalırsa kıyıdan uzak atış için daha kullanışlı olurdu bu model tabi tercih senin teknede kullanabileceğine inandıysan hayırlı olsun diyorum her durumda iş görür eminimki