Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

maket balık kullanımı

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı ve Uygulamalı Teknikleri' kısmında parahol tarafından paylaşıldı.

1. parahol

parahol Aktif Üye

maket balıklara özellikle karadeniz açısındaN HANGİ BALIKLAR denk gelir av açısından soruyorum ..levreği biliyorum onun dışında...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. balıkoltası

balıkoltası Daimi Üye

Lüfer gelir.

4. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

karadenizin en doğularına giderseniz somon alabalık gelebilir zargana gelir çinekop gelir ama kısmetliyseniz torikte gelir orkinosta :D

5. parahol

parahol Aktif Üye

vayy çok cazip balıklar torik somon :)))

6. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Aytunç, Olta atma işini çözdün mü?

Eğer daha çözemediysen sahteyle avlanmaya hemen başlama, yoksa sahtelerin çoğunu suda bırakırsın. Kesene zarar olur :)

7. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Aman abicim, bide sahte atıp çekerken dikkatli ol o iğneler sakat. Özellikle bir yere takıldığında asılma taştan kurtulup kafana gelebilir, yaralanabilirsin.

8. Hırçın Karadeniz

Hırçın Karadeniz Aktif Üye

Hızır abi torik, orkinos bunlar Karadeniz'de yakalaması hayallerde gerçek olur. tezgahlarda bile yok satın almaya kalksan. şansı var ise tekneyle palamut alırsın

9. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

kısmet hayale sığmaz adamım :D bu palamutları kim yavruluyor bu sulara bakiim :D palamut diye tuttukları tombikler hiç olmuyormu acaba yoksa ben mi yanlış biliyorum :D

10. MERCURY90

MERCURY90 Aktif Üye

levrek ennn zoru abi. varsa akya, çıplak, kuzu, palamut, baraküda, kalamar, çatalkuyruk, tral, ispendik, vatos (görüntüsüne aldanma, saldırdığı zaman uçarcasına yüzer), açıklarda yunus, köpekbalığı, kılıçbalığı, orkinos yakalayabilirsin. ha bir kerede kefal çarpmıştım. ahanda lüferi unuttum. çinekop, kofana mersinde yok bunlar
    yalnız bu arada şunuda ekleyeyim, hala maket balıkla (rapala) paluk tutamadım hemşerim, halada maket balık ve rapala atmaya devam ediyorum tutana kadar

11. parahol

parahol Aktif Üye

olta atmayı sarmayı öğrendim azçok ama maket balık kayalara takılıo..bi aslıdım iyce meğer minik bir midyeye takılıymış kurtardım maket balığımı :))) songünlerde hep dalga var kayalar yosunlu yaklaşıp atmak mümkün değil...