Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Makina için yardım

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında ahmetv10 tarafından paylaşıldı.

1. ahmetv10

ahmetv10 Üye

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. KalamA

KalamA Daimi Üye

Makineyi bilmiyorum Ahmet abi ama ben sizin yerinizde olsaydım, eğer böyle bir bütçeyi gözden çıkarabiliyorsam tercihim bu OKUMA RAW II 80 .SIFIR SAYILIR... - Balıkçılık Doğa Sporları İçin Spor Malzemeleri sahibinden.com'da - 165467372 ya da bu Salina SA 2 10000 Makine 9+1BB - Balıkçılık Doğa Sporları İçin Spor Malzemeleri sahibinden.com'da - 164474105 olurdu. Arkasında Cengiz Balıkçılık olduğundan ve ömür boyu garantisi olacağından, bahsi geçen avlarda içim rahat yıllarca kullanırdım ;) Allah gönlünüze göre versin...

4. ahmetv10

ahmetv10 Üye

Tavsiyen için teşekürler Can.Bir av bayisinde Spro makinayı (Internet fiyatına göre) ucuza buldum.
    Bir şey dikkatimi çekti.Önceden ınternet fiyatları daha uygun olurdu, son zamanlarda ise bayi fiyatları ucuzladı.Yani tersine dönmeye başladı.Tek sıkıntı burada istediğimiz çeşidi bulamıyoruz.

5. gurcansap

gurcansap Daimi Üye

Yüz yüze pazarlık etmeyi seviyor sanıyorum dükkan sahipleri :)
    Oysa internet fiyatları teşvik edici olmalı..
    Bu arada Allah gönlünüze göre versin. Bende Can gibi düşünüyorum, her iki makineyide kullanan arkadaşlarımdan olumlu şeyler duydum.

6. arkadas

arkadas Aktif Üye

bende zalt arc var tuzlu su icin 745 modeli gayet iyi