Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Makina Tavsiyesi Lütfen...

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında umitdulger tarafından paylaşıldı.

1. umitdulger

umitdulger Aktif Üye

Yakın bir zamanda yeni bir takım almak istiyorum. Şimdilik arasında kaldığım makinaları aşağıda verdim. Sizler tecrübe ve bilgilerinize dayanarak hangisinin benim amacıma daha uygun olduğunu söyler misiniz lütfen. En fazla bu makinaların fiyatında başka makinalar da önerebilirsiniz tabi ki. Bursa'da gemlik, mudanya ve trilye dolaylarında kıyıdan ve tekneden avlanıyorum. Peşine düşeceğim en büyük balık levrek olacaktır. Onu da bu acemilikle yakalayabilirsek tabi Şimdiden teşekkürler...

Okuma Distance Surf 60 makine - Okuma makine - Olta Makinalar - AVmarketi.com

Lineaeffe surf era 5080 makine - Lineaeffe makine - Olta Makinalar - AVmarketi.com

Lineaeffe oz 7000 makine - Lineaeffe makine - Olta Makinalar - AVmarketi.com

OKUMA POWER LINER PL 865 MAKNE - Okuma makine - Olta Makinalar - AVmarketi.com

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Emir Şengezer

Emir Şengezer Daimi Üye

4. umitdulger

umitdulger Aktif Üye

Bugün Okuma avenger av 65 modelini aldım arkadaşlar. İnşallah kötü bir tercih olmamıştır...

5. BİROL

BİROL Daimi Üye

Güzel terch,güle güle kullan.
    oltandan trofeler eksik olmasınç

6. umitdulger

umitdulger Aktif Üye

Teşekkür ederim Birol abi... Sizlerin tecrübelerinden yararlanarak düşecez bakalım o trofelerin peşlerine :)

7. adnan

adnan Aktif Üye

kısıkta çok güzel penn yeni model makinalar var ama nedense forumlarda pek ragbet görmüyor çok iyi makinalar

8. ryetik

ryetik Aktif Üye

Sadece Penn değil birçok markanın ( abu garcia , van staal , omoto v.s. ) güzel ürünleri var ancak Okuma gibi yada Shimano gibi satış sonrası yaşayacağınız sorunları çözebileceğiniz bir servis yok maalesef. Servisde demeyelim , herhangi biryer yok diyelim :)

9. adnan

adnan Aktif Üye

kısığa gidipte rıdvan abinin her konuda yardım alırsınız ayrıca istoç kısıkta her türlü arızayı yapıyorlar ben daiwa makina atkı telini tamir ettirdim üst segment shimano ve daiwa gibi makinaları hiç buralarda elletmeden japonya servis ile irtibata geçmek lazım

10. ryetik

ryetik Aktif Üye

Shimano , Daiwa , Okuma gibi markaların makinaları Türkiye de amatör balıkçılar tarafından yoğun olarak kullanılan makinalar dolayısıyla bu makinalara Türkiye de yapılabilecek müdahaleler bahsi geçen Penn gibi makinalara yapılabilecek müdahalelerden çok daha ileri seviyede. Bu sebeple bu makinaların tercih edilmediğini düşünüyorum.

11. kaan17

kaan17 Yeni Üye

güzel makinalar ben ryobi Ecusima 6000 vi makina kullanıyorum gerçekten süper bi makına tavsiye edebilirim.