Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Makina ve Kamış Tavsiyesinde Bulunurmusunuz?

Konu, 'Olta Takımları ve Olta Çeşitlerine Genel Bakış' kısmında WebCODER tarafından paylaşıldı.

1. WebCODER

WebCODER Yeni Üye

Merhaba Aradaşlar,

Kartal sahil kenarından balık tutmayı deneyebileceğim beni bir süre idare edecek orta halli kamış, makine ve misina tavsiyesinde bulunurmusunuz? Başlangıç seviyesinde olduğum için aşağıdaki makina ve kamışları buldum bunları tavsiye edermisiniz? Yada sizin tavsiye edeceğiniz makina+kamış+misina varmıdır?

Kamışlar
    Lineaeffe Lead Surfer 390cm Kam Olta kamlar AVmarketi.com
    Lineaeffe VX Surf 390cm Kam Olta kamlar AVmarketi.com
    OSKAR SAILOR SURF KAMI 3.90MT Olta kamlar AVmarketi.com

Makinalar

OKUMA SILVARA PRO SVP 55 MAKNE Olta Makinalar AVmarketi.com
    Okuma Safina Pro SPa-55 makine Olta Makinalar AVmarketi.com
    Okuma Safina SNa-55 makine Olta Makinalar AVmarketi.com

Saygılarımla.
    Amatör Balıkçı :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 4 Haziran 2013
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. poyraz

poyraz Aktif Üye

bütçeniz nekadardır bilemem ama bu kamış istavrit için çok hassas bir kamıştır ayrıca kaşık atmak içinde ideal bir kamıştır.https://www.google.com.tr/url?sa=t&...6RgZAI&usg=AFQjCNHkkKIeuLBU7Tu91mCn7pg7ubS3Iw. makina olarakta.https://www.google.com.tr/url?sa=t&...G_VBvuWxxs0ncZ_C5TGQndQ&bvm=bv.47244034,d.ZWU yalnı kamışı boğaz bölgesinde kullanamazsınız bilginiz olsun.misina olarakta.https://www.google.com.tr/url?sa=t&...2CgZgK&usg=AFQjCNE2wvoIGcKoS1xmJ05yKI2LxK7Jmg

4. BerkTR

BerkTR Üye

Baksana Sunu Soyliyim Basligicim diye Kotu Oltalar Alma Senin Dediklerin Orta seviyeli kamışlar fakat 300 tl ayırırsan senin baya idare edicek güzel kamış makina alabilirsin.Fiyat Aralığını Belirtirsen daha rahat yardımcı olabilirim.

5. WebCODER

WebCODER Yeni Üye

Yorum için teşekkür ederim makina piyasada kalmamış. zaten sahilden deneyeceğim. saygılarımla

6. WebCODER

WebCODER Yeni Üye

o kadar çıkamam diğelim balık tutamadım hevesim kaçtı verdiğim tüm para çöp olacak değilmi? ama merak ettim 300 - 200 tl ye ne önerirsiniz?

Saygılarımla

7. BerkTR

BerkTR Üye

8. WebCODER

WebCODER Yeni Üye

iyi bir sistem toplamışsın hocam sağol fakat balık tutamadım hevesim kaçıcak verdiğim tüm parayı bir kenara bırakıcam ve çöp olacak? tabi bu benim düşüncem daha uygun bişeyler yapabilirsen memnun olurum.

Saygılarımla.