Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Makina ve Kamışım Kayıp- Yardım

Konu, 'Genel Konular' kısmında kIRIK OLTA tarafından paylaşıldı.

1. kIRIK OLTA

kIRIK OLTA Aktif Üye

Selam Herkese,
    Mükemmel başlayan ve devam eden Gelibolu maceram hüsranla sonuçlandı.

Dün akşam 19-20 sularında Gelibolu Öz-Ser Av ve Kamp Malzemeleri dükkanının karşısındaki binanın önüne dayadığım ve unuttuğum, DAM Nanoflex Pike 40-80gr kamışım ve buna ekli Shimano Stradic CI4 3000 F makinam, kaybolmuştur. Herhangi bir şekilde kulağına böyle birşey gelen olur ve yardımcı olabilirse sevinirim. Çok teşekkürler.

Konuyla ilgili ( Özser Av ) Turgay Sezgin ve oğlu Özkana bilgi verdim.

4 bir yandan iyi bir haber bekliyorum umutsuzca.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. scorpion26

scorpion26 Daimi Üye

Biraz zor bir ihtimal ama umarım bulursunuz.

4. senihcan

senihcan Daimi Üye

Çok geçmiş olsun bende aynı şeyi mersinde yaptım milyarlık rapalalarım ve çantası aynı şekil gitti... Ben haber alamadım inşallah siz alırsınız.

5. kIRIK OLTA

kIRIK OLTA Aktif Üye

Teşekkürler Murat bey, hakikaten imkansız gibi, herkes makinasına sahip çıksın, iki dakikalık bir dalgınlık çok pahalıya mal olabiliyor.

6. kIRIK OLTA

kIRIK OLTA Aktif Üye

Moralim inanıılmaz güzelken bir anda böyle birşey yaşamak bir anda dünya başıma yıkıldı. Sabaha kadar uyuyamadım, sizinkisi daha da kötüymüş, parasına mı yanarsın o kadar özene bezene seçtiğin kolleksiyon rapalaya mı yanarsın, yoksa benim gibi gözün gibi baktığın makinana mı yanarsın, bir de yoldan geçen hiç alakası olmayan birinin " aaa olta" diyip almasına mı yanarsın :) şaka gibi.

Ne diyelim, insanız herşey başımıza geliyor.

7. senihcan

senihcan Daimi Üye

Heyecandan ve yorgunluktan oluyor. O günden beri yanımda bişey taşıyosam kucağımdan ayırmıyoum valla tuvalete bile öyle giriyorum.

8. kIRIK OLTA

kIRIK OLTA Aktif Üye

Valla öyle, sabah 7 den akşam 7 ye tüm gün dışardasın, sabah suyunu yapmışsın, akşam suyunu yapmışsın, rüzgarı iliklerine kadar yemişsin, karnın aç. İki simit, iki poğaça, iki çay tüm gün götürmedi, kafa gitti. Bir de tam toparlanırken araya bir telefon giriyor bişey oluyor, gözüne bişey takılıyor, anında unutuyorsun asıl yapman gerekeni. Ciddi olmak lazım ve ciddiye almak lazım bazı şeyleri. Güzel ders oldu bana.

Eksik olmayın siz de, çok sağol.

9. halimyildiz

halimyildiz Daimi Üye

abi geçmiş olsun gerçekten ama ben unut derim burası türkiye inşallah beni yanıltırlar da bulursun

10. kIRIK OLTA

kIRIK OLTA Aktif Üye

Çok sağol Halim,
    tabii canım, önemli olan niyet, bulan kişi kaybedenin ruh halinden biraz anlasa, hissetse zaten hayatta yapmaz böyle bişey. Turgay Sezgin' le de konuştum, dükkanın önünden , kendi dükkanının önünden çantasını çalmışlar. Yani yapacak çok da fazla bişey yok. İyi birilerine denk gelmek bir umut oldu malesef.

11. KarşıyakaBalıkçısı

KarşıyakaBalıkçısı Aktif Üye

çok geçmiş olsun... bu yapan terbiyesiz insan balık malzemeleri satan yere gidip orada satabilir oralarda yakınlarda balıkçı dükkanı varsa bir bakın derim.