Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

makine seçimine yardım lütfen...

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında rates tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. rates

rates Yeni Üye

cümleten selam olsun , arkadaşlar , abiler ve kardeşler..
    ilk makinemi alacağım 200 tl kadar bütçem var daha fazla olanını zorlayamıyorum daha kamışta alacağım işin en başındayım :)
    kamışla birlikte 300 tl olacak toplamda gerçi ıvırı zıvırı derken 350 çıkacak kesin benden ama 300 limit makine ve kamış için.
    2-3 makine baktım kafama göre ama sizlerin tavsiye ve önerileri daha önemli benim için.
    daha çok çapari için kullanacağım fakat arada yemli büyük balıklara da atmak istiyorum. hele ki at çek işi çok hoşuma gidiyor (10 sene öncesinden 5-6 denemem var).
    ryobi ecusima 6000
    okuma av 65
    okuma dead eye65
    daiwa ag plus agp5000
    sanırım bunlar ilk başlangıç için fena sayılmaz aralarından hangisini önerirsiniz.
    bunlara artı olarak 100 tl likte kamış tavsiyesi isteyeceğim.
    şimdiden herkese teşekkürler.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. rates

rates Yeni Üye

kermit arkadaşıma teşekkürler özelden mesaj atmış. istanbuliçi elden teslim alabileceğim 2. el makine ve kamışta olur tavsiyelerinizi önerilerinizi bekliyorum.

4. kermit

kermit Üye

Rica ederim.Recep bey size tavsiye ettiğim ilandaki makina sıfır denmiş.İyi düşünün bence.

5. budak1903

budak1903 Aktif Üye

makine olarak ryobi ecusima 6000vi tavsiye ederim. fiyat performan olarak sizi üzmez hem de kamış için elinizde daha güzel bir bütçe olur. kamış olarak lineaffe spider surf 4.20mt ile güzel bir ikili olurlar.

6. rates

rates Yeni Üye

eyvallah Alptürk tavsiyen için teşekkürler. okuduğum çoğu yazıda bu fiyat aralığında ryobi ecusima yı çok tavsiye eden var. sanırım onu alacağım. kermit gelibolu'ya özelden mesaj atacağım istanbul daysa elden alırım yoksa 1-2 sefer canım yandığı için başka şeye kalkışmam teşekkürler

7. rates

rates Yeni Üye

Gelibolu nickli Tezcan isimli arkadaştan shimano baitrunner 6000 alıyorum simdi kamışta sıra herkese teşekkürler

8. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Güle güle kullan

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.