Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Makine ve kamış yardım

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında beytullahpoyrazli tarafından paylaşıldı.

1. beytullahpoyrazli

beytullahpoyrazli Yeni Üye

Mrb arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.BAlıkesirde tatlı su avcılığı yapıyorum amatör olarak.Sazan,yayın gibi vs. balık tutuyorum.Şu anda profosyonel ekipman düzmek istiyorum a'dan z'ye makine,kamış,sehpa,alarm vs.gibi Balıkesirde çeşit yok.Bana yardımcı olabilirmisiniz?
    1.MArka olarak ne tavsiye edersiniz?
    2.Bu malzemeleri alabileceğim İstanbulda büyük mağazalar varmı?Varsa nerede?Ben istanbulun yabancısıyım?
    Şimdiden teşekkürler

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. evren davut

evren davut Aktif Üye

Merhabalar Edremitte Kayalar ticarete giderseniz aradığınız bir çok ekipmanı orada bulabilirsiniz...

4. beytullahpoyrazli

teşekkürler evren bey yalnız benim alacağım ekipmanlar biraz profosyonel kamış sehbası boili yuvarlama tahtası felen alarm vs. malzemeyi görüp almam lazım istanbulda nasıl istoçu söylüyorlar ama nasıl büyükmü orası

5. beytullahpoyrazli

merhaba arkadaşlar yardım edecek arkadaş yada ustalarım yokmu marka olarak fox,korda,shimano vs. düşünüyorum tabi sizin tavsiyelerinizde önemli ve istanbulda hangi mağazada bulabilirim.Şimdiden teşekkürler.

6. soner Yılmaz

soner Yılmaz Aktif Üye

Oldukça çeşidi olan ve bir konu hakkında yardım istiyorsunuz. Bu forum içerisinde bahsettiğiniz ekipmanlar ile avlanan arkadaşlar var, konuyu görmemiş olabilirler. Yardım kısa sürede gelecektir.
    Eğer yardım edecek arkadaşımız siz İstanbula gitmeden çıkmaz ise, size ERGİN Balıkçılığı öneririm. Tam olarak yerini bilmiyorum online alışveriş yapabileceğiniz bir internet siteside var. Kendisininde tatlı su avları yaptığını biliyorum. Tatlı su avları tecrübesi olan bir av bayisinin size daha fazla yardım edeceğini düşünüyorum.

7. beytullahpoyrazli

teşekkürler soner bey ergin balıkçılığ sahibi cevat beyle görüştüm malzeme yokmuş pek elinde marttan sonra diyor.