Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Makineden gelen bu ses normal mi? Ne sesi ?

• Konbuyu başlatan BS Okuru
  • Başlangıç tarihi
B

BS Okuru

Misafir
Sa arkadaşlar 3 hafta kadar önce forum üzerinden ikinci el bir makine almıştım. Makineyi aldığım Zaman böyle bir ses yoktu sanırım. Şehir dışında olduğum için deneme fırsatım olmamıştı. Geçtiğimiz hafta Çanakkale'de bir akşam üstü iki üç defa boş atış yapıp makineyi topladım. Şimdi aldığım lider ipini bağlamak için makineyi sardırdığımda çıkan ses dikkatimi çekti. Ek olarak video ekliyorum yorumlarsanız sevinirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

_Rastgele_

Daimi Üye
Adı
SERDAR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Makineyi kamışa bağlayıp daha sessiz bir ortam'da video çekerseniz yardımcı olmaya çalışırım .

yawruaslan

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
hiç normal gibi durmuyor bişey sürtüyor gibi işi bilen abiler ustalar yorumlarlar ama şahsi fikrim normal degil hiç bi makinadan böyle ses gelmez gelmemeli ki gelende adamı uyuz eder

Umut01

Üye
Adı
Umut Yağ
Rulman yağı sürdürün. Aynısı başıma geldi ve bana da rulman yağı sürdürmemi önerdiler. Gerçekten ses gitti ve sarım rahatladı.
Not: güvendiğiniz yerde sürdürün

B

BS Okuru

Misafir
Daiwa makine için rulman yağını nerede sürdürebilirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

cihan drums

Daimi Üye
Adı
cihan
Yağsız makine sesinden başka bişey değil merak etmeyin ama muhakkak yağlayın yağınız saf sentetik olsun sakın normal petrol bazlı olanını almayın..

cihan drums

Daimi Üye
Adı
cihan
Bilent yıldırım istoçta facebook tan da ulaşabilirsiniz daiwa ekibidirler.