Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Maks. 250 TL. bütçe ile kamış + makine tavsiyesi

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında Emriko tarafından paylaşıldı.

1. Emriko

Emriko Üye

Arkadaşlar selam sizden kamis ve makine konusunda tavsiye bekliyorum. Öncelikle kıstasları belirteyim
    - Boğazda akıntılı suda kullanilacak.
    - Uzak atış yapmam gerektiği için 200 250 gr. kurşun atari olmalı
    - Boğazda kullanılacak ve avlanacak balıklar istavrit sardalya hamsi cinekop ve palamut
    - Günde maks. 2-3 saat balık avlarim çok uzun saatler balık avlamayacam
    - Bütçe maks. 250 TL. çok profosyonel birşey aramıyorum ama kaliteli ve isimi gorur birsey olsun istiyorum ustatlardan tavsiye bekliyorum bana bu bütçe için en iyi kombinasyonu söylerseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. DarkSaga

DarkSaga Aktif Üye

Isterseniz ceymar 55 makine ve 3.90 100-250 atar kamis var elimde lrf ye gectigim icin satiyorum az kullanilmis sorunsuz urunlerdir. Fiyati 220 tl dir. Takasta ceymar 55 i ceymar 25 ile kamisi da kirmizi 10 - 15 cm lik gulp kokulu kurtlar ile takas edebilirim kamis 3 paket kurt olarak verebilirim :)

4. Berkayy

Berkayy Aktif Üye

makineyi bilmem ama
    ayrılan bütçeye göre savant derim kamış olarak

coner bunu beğendi.
  5. Emriko

Emriko Üye

Ayrılan bütçeye göre savant diyosun da hocam ben toplam 250 TL bütçe diyorum senin önerdiğin kamis zaten 250 TL. makineye para kalmadı bu nasıl bütçeye göre öneridir anlamadım :)

6. Emriko

Emriko Üye

7. Berkayy

Berkayy Aktif Üye

bu kamışlar ile güvenerek 200 ü bırak 170 bile atamasıın
    atsanda verim alamassın abi

coner bunu beğendi.
  8. Emriko

Emriko Üye

Aslında burda şöyle bi soru geliyo aklıma bogazda istavrit cinekop vs avlamak için 200 luk kurşun kullanmaya gerek olacak mı onuda bilemiyorum. Arkadaşım var mesela ben hayatımda 150 den fazla atmadım diyor ama her sene istavrit cinekop vs dolduruyor kovalarım. Acaba diyorum 200 atacakmiyim hiç onu da bilemiyorum işin acemiyim olduğum için :)

9. Emriko

Emriko Üye

Peki makineler için ne diyosun kardeşim bu arada iş yaparlar mı sence

10. yawruaslan

yawruaslan Aktif Üye

250 lira düşük bir bütçe gibi biraz artırılırsa okuma salina 3 parca kamıs ve okuma avenger 65 makina olabilir

11. Emriko

Emriko Üye

Yok hocam 250 TL. yi 1 tl bile geçmeyi düşünmüyorum :) Millet dandirik dandirik takımlarla cikiyo boğaza o yüzden 250 bence gayet yeterli sonuçta kilo kilo balık avlamicaz avlayacagim balık en fazla cinekop çok büyük balıklar peşinde değilim. O yüzden 250 ye gayet iyi takımlar çıkar bence herkes takmış bi salına salına başka bi kamis yokmuş dünyadaki tek kamis oymuş gibi :) Sözüm sana diil yanlış anlama ama bi sabit fikirlilik var bu konuda sanki dünyada bi salina varmış gibi bi izlenim oldu yani o kadar da diil. :)

Neyse maks 250 bütçe ile tavsiyeleri beklemeye devam ediyorum. Ustatlar lütfen konuya bi el atin 2 3 güne kadar alıcam ama hata yapmak istemiyorum