Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Suadiye, Kadıköy Balık Avı Durumu

barisgirgin

Daimi Üye
Adı
baris girgin
Kan Grubu
B Rh Negatif
Boğaz tarafında böle bişey duymadım ama o tarafta özellikle yeni dolgu yapılan mekanda geziyorlarmış karşılaşan oldumu ?

Bana sormadilar ama keske sorsalardi... kapi gibi kartimiz var... ( sanki karti kitabini okuyana veriyorlar) kart zaten ceza kesebilmek icin verildi... bu karti aldiginda amator balikcilik icin teblig edilmis herseyi kabul etmis sayiliyorsun.... kart alsan ceza almasan ceza :) hep birinin kucagindagiz....

Oltanın duruşuna, Balık'ın vuruşuna hastayım ;) <><

yaman_onur

Aktif Üye
Kan Grubu
O Rh Pozitif
"MADDE 4 – (1) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı gerçek kişiler, bu Tebliğ ile getirilen yasak, sınırlama ve sorumluluklara uymak şartıyla amatör balıkçılık yapabilirler. Bu kişilere müracaatları halinde, veriliş tarihinden itibaren dört yıl beş yıl (Değişiklik RG-10/07/20¬10-27637) geçerli olmak üzere, il ve ilçe müdürlüklerince Amatör Balıkçı Belgesi verilir. Bu belgenin alınması veya avcılık sırasında bulundurulması zorunlu değildir."

Şeklinde bir tebliğ var, bu durumda niye soruyorlar ki?

himm

Üye
Adı
Fatih
Selamlar.
Tuzla tarafında olta atabileceğimiz yer önerebilir misiniz?
Bayrama müteakip Tuzla tarafına taşınacağım ve Mekan ile bilgili hiç bir bilgim yok
Teşekkürler

sessizdenizci

Daimi Üye
Selamlar.
Tuzla tarafında olta atabileceğimiz yer önerebilir misiniz?
Bayrama müteakip Tuzla tarafına taşınacağım ve Mekan ile bilgili hiç bir bilgim yok
Teşekkürler
Tuzla'ya hoş geldin o zaman. Hangi tarafa taşınıyorsun? İçmeler, Aydınlı, Postane..?

Tuzla'ya ilk taşındığımda biraz garip gelmişti biraz küçük ama şimdi o kadar güzel geliyor ki, sessiz sakin, araba için rahat park yeri bulabiliyorsun. Ve de ön önemlisi belki sahili bu kıyı şeridindeki en güzel sahillerden biri. Gerçi şu an şu meşhur marina inşaatı var ama. Tam hafta sonu aile ile gitmelik.
Tüm sahil boyunca olta atabilirsin, özellikle Tuzla merkezdeki sahil, hemen ardı yeşillik park, piknik alanı. Bu aralar çok verimli değil, Son 6-7 aydır Tuzla'da hiç olta açmadım hep Boğaza taşındım. İstavrit sezonu başlayınca boş döndürmez, sonra zarganalar ve ardından dişliler.

Şimdiden rast gele.

himm

Üye
Adı
Fatih
Tuzla'ya hoş geldin o zaman. Hangi tarafa taşınıyorsun? İçmeler, Aydınlı, Postane..?

Tuzla'ya ilk taşındığımda biraz garip gelmişti biraz küçük ama şimdi o kadar güzel geliyor ki, sessiz sakin, araba için rahat park yeri bulabiliyorsun. Ve de ön önemlisi belki sahili bu kıyı şeridindeki en güzel sahillerden biri. Gerçi şu an şu meşhur marina inşaatı var ama. Tam hafta sonu aile ile gitmelik.
Tüm sahil boyunca olta atabilirsin, özellikle Tuzla merkezdeki sahil, hemen ardı yeşillik park, piknik alanı. Bu aralar çok verimli değil, Son 6-7 aydır Tuzla'da hiç olta açmadım hep Boğaza taşındım. İstavrit sezonu başlayınca boş döndürmez, sonra zarganalar ve ardından dişliler.

Şimdiden rast gele.
Verdiğin bilgiler için teşekkürler üstat. Postane mahallesi tarafına taşınıyorum kısmetse. İnşallah bolca olta sallama imkanı bulurum.
Artık kafama takılan bir şeyler olursa sizleri buradan rahatsız ederim :)

Adı
arif mutlu
Kan Grubu
O Rh Pozitif
üstadlarım ve abilerim bostancı tarıfında yemli denemek istiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum saygılar hepinize

senihcan

Daimi Üye
Adı
Senih Can Kardeş
üstadlarım ve abilerim bostancı tarıfında yemli denemek istiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum saygılar hepinize
Küçükyalı mendireğin yanında hemen yatay bir mendirek daha var benim önerim o yatay mendireğe gitmen giriş yasak değilse. Yemli avlanacaksan dip takımı ile sardalya veya istavrit ile avlan. O tarafta kırlangıç nadiren kalkan çıkıyor...

sessizdenizci

Daimi Üye
Dün akşam Tuzla sahil'deydim. 20:30 - 11:30 arası değişik silikonlar ile LRD denemem sonuçsuz kaldı. Şamandıra+çapari ile deneyenler ise 1'er 1'er bir tava ancak eder yada etmez istavrit aldılar.

Herkese rast gele.