Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Suadiye, Kadıköy Balık Avı Durumu

fthdmr

Daimi Üye
Adı
fatih demir
Kan Grubu
A Rh Pozitif
sabah ezanı ile birlikte 1-1,5 saat spin takılıcam tuzlada bakalım var mı bi kıpırtı

himm

Üye
Adı
Fatih
Fatih ustam eşlik edebilirim. Mesaj atıyorum

yaman_onur

Aktif Üye
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Su an bulent ecevitin karsisindayim.Yemli atanda var spin deneyende henuz bir hareketlilik gormedim.Ben de sahte deniyorum henuz tik yok

GT-I9100 cihazımdan gönderildi

senseycan

Üye
Dün akşam arkadaşımla birlikte Kartal Maltepe üniversitesi ve Hava Askeri eğitim merkezi önündeydik. Saat 21:00 da aşlayan avımızda ilk attığımız oltaya 5 dk. içinde bir adet sarı kanat geldi. Arkadaşımla farklı bir takım denemesi yaptık ve köstekli takım ile birlikte çift yemli takım yaptık. Bir takıma istavrit diğer takıma hamsi taktım ve ilk sarıkanat hamsiye geldi. Avımız saat 02:00 kadar sürdü ve av sonunda 5 sarı kana elimizdeydi. Balık bekleyene geliyor sabırlı olmak lazım.

KİNYAS

Üye
Adı
Mustafa Çoruh
sabah 5 gibi başlayan avımız da 45 adet dişli 2 adet palamut alındı..heybeli ada önü tekne ile 200m kadar açıktan yapıldı av.

conquer

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar. Pazar günü avlanacak eküri arıyorum. Varmıdır ava gitmeyi düşünen. Bostancı'dan Kartala kadar her mera uygundur...

ulku_seven

Üye
Adı
Metin Ülküseven
Dun aksam 18 sularında pendik sahilde yemliye iri cinekop alanlar ve sert vuruslar vardi..

yaman_onur

Aktif Üye
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Dün sabahtan Maltepe dolgu alanındaki mendirekten çapari (istavrit, çinekop, palamut değişik renklerde) ve sahte ile birlikte kaşık denedim hiç bir netice alamadım. Sabah gittiğimde bir gurup toplanıyordu, tam uç tarafta tüm gece boyunca yemli ile bir adet çinekop almışlar.

Öğleden sonra koçtaş önlerine geldim, bir adet kefal alan gördüm, beraber takıldığım arkadaşım dip oltasına ciğer takarak salladı bolca iri kaya balığı tuttu, hepsi denize iade. Fleto istavrit denemeleri boş çıktı.

Burada da sahte, çapari ve zargana ipeği denemelerim oldu sonuç 0.

Bu Sabah gelirken kaynarca askeriyenin oraya takıldım yarım saat kadar kimsecikler yoktu hayret, hatta ileride mendirek önünde görülen sandal sürüsü de yerinde yoktu .Anlaşılan yok ki adamlar yok.;)