Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Suadiye, Kadıköy Balık Avı Durumu

sademrt

Aktif Üye
kırlangıç başladı yavaş yavaş, lüferde bir haftaya çekilir, bütn balıklar gelmeye başlar

Ercüment86

Aktif Üye
Adı
Ercüment
Tuzla sahilde bunun gibi pıtırcıklar var. Tutular kraçaları yanımda göl kamışına çapati bağlayıp küçücük balıkları alıkoyan dayıların garip bakışlarına rağmen hepsi keyifle oldukları yere geri iade edildi.

Ekli dosyalar

Emir Şengezer

Daimi Üye
Adı
emir şengezer
Sabah 05:30-07:30 da Caddebostan - Migros karşısındaki meradaydım.(dalgakıranın sağ tarafı). çok güzel bir kefal popülasyonu var. Aldığım bir adet kefal dışında genel olarak 2 saat balıkları besledim :) çok basit bir düzenekle avlandım. bedenin ucunda fırdöndü, altında şişe mantarı, onu altındada biri 30, biri 40 cm'lik köstekli iki iğne. Balıklar sürü halinde hemen saldırıyor fakat acemilikten olsa gerek, sanırım ekmeği yanlış bağlıyorum.
Şeytan oltasıyla oradan güzel kefal alıp salıyorum gayet keyifli oluyor. Ekmeği sadece iğnenin sapı tarafından elinle biraz sıkıp yuvarlayacaksın uç tarafına dokunmayacaksın. Çiçek buketi gibi şekil olarak. Balık alıp götürdüğünde hafifçe tasma. Ya da balık ekmeği yerken kuyruğunu sana dönmüşse yine tasma. Çift iğne takarsan şansın daha da artar.

murat01903

Yeni Üye
Adı
Murat
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Pazar günü izmit yarımcaya gittim kıyıdan 20 30 metre açıldık saat 07:30 dan 14:00 e kadar olta sallamaktan kolumuz ağırdı bıraktık yaklaşık 15-16 kilo istavrit mezgit aldık.

coner

Daimi Üye
Adı
Eşref
Kan Grubu
O Rh Negatif
kırlangıç başladı yavaş yavaş, lüferde bir haftaya çekilir, bütn balıklar gelmeye başlar
Lüfer familyası peşlerinde oldukça balıklar kıyılar.Lüfer familyasıda onları bitirene kadar peşlerinden ayrılmaz.

coner

Daimi Üye
Adı
Eşref
Kan Grubu
O Rh Negatif
Pazar günü izmit yarımcaya gittim kıyıdan 20 30 metre açıldık saat 07:30 dan 14:00 e kadar olta sallamaktan kolumuz ağırdı bıraktık yaklaşık 15-16 kilo istavrit mezgit aldık.
@murat01903 Murat bey 15 kg balığı ne yaptığınızı merak ediyorum.