Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Suadiye, Kadıköy Balık Avı Durumu

agaydemir

Aktif Üye
Adı
Aydın Aydemir
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Adı
Erdal erdogan
Herkese selam olsun. Ben yeniyim. Sizlerle tanismaktan mitluluk duyarim. Kartal maltepe yada pendik bu civarlarda karadan lufer avi yapmak istiyorum sahteyle. Engin tecrubenizden faydalanmk isterim onerileriniz nelerdir

fthdmr

Daimi Üye
Adı
fatih demir
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Herkese selam olsun. Ben yeniyim. Sizlerle tanismaktan mitluluk duyarim. Kartal maltepe yada pendik bu civarlarda karadan lufer avi yapmak istiyorum sahteyle. Engin tecrubenizden faydalanmk isterim onerileriniz nelerdir
Erdal bey hoşgeldiniz

Tanışalım - BalıkSevdam

forumu biraz karıştırın sahtelerle ilgili başlıklarımıza göz atın sonrası kendiliğinden gelecek

Tgy

Aktif Üye
Adı
Tugay
duo realis jerkbait ivory halo ve daiwa z serisi 120f pink head önerebilirim ..

Adı
Erdal erdogan
Tskler fatih demir bey. Sahteler bir tarafada. Ben sadece o nolgelerden karadan tutulup tutuladigini merak ediyorum fatih bey. Ona gore hazirligimi yapmak istiyorum

Altanyasin

Yeni Üye
Adı
yasin altan
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Herkese merhabalar,maltepe sahile yakın oturuyorum,yeni başladığım bu macereda öncelikle kendime istavrit ve lüfere atabileceğim bir kamış ve makine :) almam gerekiyor bu konuda yardımlarınızı bekliyorum (çok pahalı olmayan ortalama fiyatlı ).açıkcası bu Akşam herhangi bir av malzemesi satan biryere gidip olta takım kurşun vs ne istemeliyim saygılar

coner

Daimi Üye
Adı
Eşref
Kan Grubu
O Rh Negatif
Herkese merhabalar,maltepe sahile yakın oturuyorum,yeni başladığım bu macereda öncelikle kendime istavrit ve lüfere atabileceğim bir kamış ve makine :) almam gerekiyor bu konuda yardımlarınızı bekliyorum (çok pahalı olmayan ortalama fiyatlı ).açıkcası bu Akşam herhangi bir av malzemesi satan biryere gidip olta takım kurşun vs ne istemeliyim saygılar
Altan kardeşim aramıza hoş geldiniz.
Bütçeniz ne kadar.

Altanyasin

Yeni Üye
Adı
yasin altan
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Altan kardeşim aramıza hoş geldiniz.
Bütçeniz ne kadar.
Teşekkür ederim hoşbuldum,açıkçası herhangi bir bütçe belirlemedim ama maaşla çalışan orta gelirliye yakın bir vatandaşım tavsiyelerinize uymaya çalışacağım.