Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Suadiye, Kadıköy Balık Avı Durumu

mdyildiz

Üye
Adı
Doganay
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Geçen hafta içi işler yoğun olduğu için inememiştim dolgu alana. İki gündür gidiyorum ama hiç hareket yok. Uzun zamandır bir iki tanede olsa elimiz boş dönmüyorduk. Forumda sakin uzun zamandır, bizim şanssızlığımız mı genel bir durum mu çözemedim.

gurcann

Üye
bu sezon balık olayı anadolu yakasında bitmiştir sezon kapanmıstır he bu sogukta bekleyıpte sadece 1 balık ıcın beklıycek varsa oda tabı cok zor o balıkta balık tutmak ısteyen arkadasları bogaz paklayacaktır sadece oda belki

Hasan genc

Daimi Üye
Adı
Hasan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bügün sabah 08:15 gibi dragos tan başladım sırasıyla rapala, kaşık karayemiş , orhangazi iskele , koçtaş , 9 palmiye , yavuz selim önleri tık yok atan iki kişi vardı toplam hiç bişey yok yavuz selim ve orhangaziden çaparide denedim gene tık yok .Karayemiş önlerinde kefale atanlarla bi sohbet ettim 1 haftadır kefal de yok dediler. Hepinize rastgele :)

herooo

Aktif Üye
Adı
kasım
Kan Grubu
O Rh Pozitif
maltepe dolgu alanına gidin camii var alanda onun hizasından deneyin 18:00-21:00 arası mantarlı 3lü takım deneyin

techniq

Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Cumartesi sabah suyunda Dragosa gittik. Çok fazla tecrübemiz yok ama iki arkadaş. Rapala, çapari, yemli denedik ama hiç bir tık dahi alamadık.

Hasan genc

Daimi Üye
Adı
Hasan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
maltepe dolgu alanına gidin camii var alanda onun hizasından deneyin 18:00-21:00 arası mantarlı 3lü takım deneyin
Tavsiye için tşk . Cuma günü de orayı denerim kısmet olursa rastgele:)

Hasan genc

Daimi Üye
Adı
Hasan
Kan Grubu
A Rh Pozitif

gurcann

Üye
beyler zorlamanın anlamı yok balık bu sezon ıcın bıtmıstır bızım buralarda balık tutmak ısteyen arkadaşlar boğaza gıtsınler burda balık olayı bıttı artık otekı sene ekım ayında baslarsa baslar beyler zorlamanın bu sogukta anlamı yok sevgıler