Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Suadiye, Kadıköy Balık Avı Durumu

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Hamdi abi balıkçılığa yeni başlıyorum eşkina için nasıl yemler gerekir?:confused:
Eşkinanın en sevdiği yemler Canlı teke ve Canlı Boru kurdu. Konunun başında anlatılan takımla bu yemleri kullanırsan şu an av vermeye başladı.

lastsailor

Yeni Üye
Adı
AKIN GÜÇLÜ
dün akşam 7 adet eşkina almış bulunmaktayım 2 saat içerisinde.. resimleri en kısa zamanda yukleyeceğim.. :)

mctymn

Daimi Üye
Adı
Mecit Yaman
Akşam bende Dragos iskeledeydim,17-50 de gittim ve çok güzel balık yapıyordu taki bahsettiğin tekneciler burnumuzun dibine kadar bir çok yeri ağ ile çevirene kadar. Bu kadar yüzsüzlük olabiliyormuş anca gördüm. :)

Sonrasında balık alamadık tabi,Ama onlar ağ atana kadar bir kilo kadar istavrit alabildim.

İzmarit ise çok güzel yapıyordu,hemde en mavişinden ve boyutları süperdi.

Dragos iskelenin sağında iki olta izmarite 1 oltada solunda izmarite atıyordu ön taraftaki balıkçılar istavrite çalışıyorlardı, sağdaki iki balıkçıya sorduğumda bu akşam çıkmıyor izmarit dün akşam çok iyiydi dediler.,:D:D:D mavişler varmış hımm.

Semsi_pasali

Aktif Üye
Adı
Yasin Coşkun
Maltepe'ye hiç inen yok herhalde o taraflardan hiç rapor gelmiyor oralara biraz uzağım rapor almadan gitmekte olmaz

coredon

Daimi Üye
Adı
FERHAT SARI
Ben söyliyeyim.İyi taşları bilenler eşkina alıyor tek tük.İzmarit ve ispari son zaman larda görmedim.Akşamları 30 dakika karanlıkta istavrit yapıyor.eenim bildiğim bu kadar.Maltepe dragos arası raporudur.

Erdem Koral

Daimi Üye
Adı
Erdem Koral AKKAYA
Vallahi nihat abi Mustafa abi resimleri yükleyecek o gün bir izmarit aldık tam mavişti ve çok güzeldi Daha dogrusu ben aldım o alamadı :) Aksama dogru agcılar agları topladılar hemen istavrit yaptı.Yaklaşık bir kilo kadar da istavrit aldık.Kartal tekel iskelesinden .Şimdilik bu kadar.

onder

Daimi Üye
Adı
Önder Çapa
Bu gün Kartal sahildeydim, neredeyse her kayada 1 kişi vardı ve sudaki iğne sayısı neredeyse denizdeki balıktan fazlaydı. Ben balık başlamadan kaçmayı tercih ettim, iyi ki öyle yapmışım hala gelenler vardı. 6 adet iri sardalyayı da yanıma almışım farketmeden:) kızım bayram etti, sitede belki bizi görenler vardır, çorba yapmaya çalışıyordu balıklarla:). İstavrit bitene kadar bir daha da inmem herhalde çapari atmaya insanlar neredeyse aynı kayadan olta atacaklar.