Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Suadiye, Kadıköy Balık Avı Durumu

B

BS Okuru

Misafir
19-11-2012 tarıhınde maltepe ile kartal arası aksam saat 17:30 da tekne ıle kıyıdan yaklasık 150 metre uzakta 2 kısı zoka ıle toplam 33 adet cınekop yakaladık..

er.di

Yeni Üye
eşkina var kartal koçtaş karşısında. ama teke ile henüz alamadım boru kurdu ile yakalayanlar var . biraz daha açığa atarsan ispari yakalarsın :)

er.di

Yeni Üye
Arkadaşlar gece levrek avlamak istiyorum fakat nerede ne teknikle nasıl yakalayabileceğim konusunda bir fikrim yok . Bana yardımcı olabilecek biri varmı acaba ?

evren28_fb

Yeni Üye
Adı
evren güneş
arkadaşlar herkese merhaba.kartal pendik arası bilgisi olan var mı acaba?herkese rastgele

sandalciii28

Yeni Üye
Merhaba arkadaslar, yeni uye oldum. Yer Kartal-Dragos civarlari. Kiyidan balik alan gormedim.tekneyle kartal aciklarinda tek-tuk iri istavrit geliyor .10gun öncesine kadar,gece zokali cinekop-sarikanat geliyordu.balik ufalinca biraktim.

eşkinacılar

Yeni Üye
Adı
Barış BIÇAK
arkadaşlar kartal maltepe sahil şeridinde rapala iş yaparmı akşam saatlerinde ne dersiniz bu akşam bi deneme yapmayı düşünüyorum birde sülünes iş yaparmı tekirdağdan getirip dolapta sakladığım sülüneslerim var onlar iş yaparmı acaba ne dersiniz?

poyraz

Daimi Üye
rapala iş yaparmı bilmiyorum zamanında deneme yaptım ama sonuç alamadım ama yemliyle deneme yapılabilir bu zamanlarda kıyıdan balık zor ama siz yinede deneme yapın derim nasip işi bakarsınız belki bişeyler alıverirsiniz