Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Mantar Sap Restorasyon Uygulaması

ambrosia

Daimi Üye
Şart mı ? Değil elbetteki...mantarın doğal yapısında vardır bu boşluklar. Kimi firmalar doldurur, kimi doğal bırakır. Benimkisi can sıkıntısı ve herzamanki gibi merak...yaptıktan sonrada youtube da ilgili bir iki video buldum.. tek rahatsız ben değilmişim...buna da memnun oldum ayrıca.

Son düzenleme:

sunny1403

Daimi Üye
Adı
Tahir
Zaman zaman benıde rahatsız edıyordu ..İyı bır paylaşım olmus gerci el yetenegım normalde yoktur ama bunu becerebılırım Tesekkurler Buluthan.

ambrosia

Daimi Üye
Benimde aklıma eski ahşap parkelerin arasını şap ile dolduruğum yıllar gelince aklıma geldi. Video yeterince açıklayısı ise ne mutlu bana. Çok kolay sadece özenmek icap ediyor. Ama yine de imkan var ise atıl bir üründe denemede fayda var.

scorpion26

Daimi Üye
Ya şu videoların bloklu olupta izlenemesi ne can sıkıcı ya. Forum webmasterina sesleniyorum yok mu bunun bir çözümü. :D @Hamdi

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Çok güzel olmuş abi, beni şahsen rahatsız etmiyor doğal yapısı hoşuma gidiyor :)

Cevat Göven

Daimi Üye
Adı
cevat göven
çalışmalarınız için tebrik ederim sizi, okuldan mesleğim makine modelciliği 1976 yıllarıydı, ozamanlar ilk modeller ağçtan yapılırdı diğer teknikler fazla yoktu,bize verilen iş parçalarını işlerken kaçırdığımız testere iskarpele hatalarının olduğu yerlere veya geçme yaptığımız yerdeki boşlukları doldurmak için toz ağaç talaşı ile ağaç tutkalını karıştırıp macun yapardık kuruyunca üstünü zımparalayıp hatamızı gizlemeye çalışırdık,iş bitiminde not almak için parçayı hocamıza götürdüğümüzde hocamız bize gene davul tozuyla doldurmuşunuz derdi,eski anılarımı hatırlattınız

Berke Öztürkmen

Daimi Üye
Adı
BERKE ÖZTÜRKMEN
Ellerinize saglik. Yalniz cock handle mi cork handle mi olacak acaba :D:D:D

Burak Kızılırmak

Daimi Üye
Adı
Burak ARIK
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Hoş denenebilir gerçi mantar saplı pek kamışım kalmadı ama :)

ambrosia

Daimi Üye
:) Videoyu düzeltmiştim ancak hala eski video kalmış . Hatta öyle kalsın mı acaba dedim ama sonradan düzelttim. Dikkat içinde tebrik ;)