Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

MARİA CHASE SW ARANIYOR 10.5 CM SATICI ARKADAŞLARIN DİKKATİNE!!!

Konu, 'Balık Avında Kullanılan Sahte Yemler' kısmında ADEM ANDIR tarafından paylaşıldı.

1. ADEM ANDIR

ADEM ANDIR Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar ben yeni üyeyim. Neredeyse gezmediğim Türk sitesi kalmadı ve bildiğim tüm balıkçılara uğramama rağmen bu seriden bulamadım malesef :(
    eğer elinde olup da satmak isteyen arkadaşlar olursa ciddi alıcıyım... Mavi Sırtlı MIOH modeli ve Siyah Sırtlı WKIMB ve WBKH (Bu siyah modeller Maria Euro Style diye de isimlendiriliyor). eğer satacak olan arkadaşlar varsa mesaj atabilirler veya telefon numarası bırakabilirler...hatta üçünü tek bir yerden alabilirsem süper olur.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Boşuna arama kardeşim :) Satıcılarda da bulman imkansıza yakın,ithalatı şuanda yok diye bir duyum aldım ;) bu sahteyi alan da asla vermez diye düşünüyorum, kim meşhur ettiyse iyi etmedi :) Biraz daha paraya kıyıp daha pahalı sahtelerle de aynı verimi alanlar mevcut buna yönelik bir öneri arayışına girişmeni tavsiye ederim ;)

4. dr.zeki

dr.zeki Aktif Üye

pazartesi günü 2 adet mİoh ( maria chase sw10,5) aldım. Birini yeni tanıştığım bir arkadaşıma.Bir maxrap ,iki de combo-pop aldık. .Satıcıda sadece bir tane beyaz renk maria chase 10.5 sw-(saltwater) kaldı. Ama bizim malzemeci biraz kazıkçı :) 50 tl den satıyor. nuh diyor pazarlık demiyor. Biliyor sahtelerin bulunmadığını ve alacağımızı ;neymiş euro-dolar artmış... Beyaz renk işine yararsa alıp gönderelim.

5. sivriceli

sivriceli Aktif Üye

çanakkale-Ayvacık ve edremit körfezde kıyıdan ve t
    Doktor bey'im av zamanı geldi gibi,levrekler bazı kıyılara geldi,yazın gelmedin yanıma,tekneyle açık denizde av yapardık,selamlar,sevgiler.

6. dr.zeki

dr.zeki Aktif Üye

Ramazan Abi; eylül ayı boyunca izinde idim, yeni döndüm. İş yoğunluğu azalınca ben de seni rahatsız etmek isterim :) artık tekneden de bir av yapalım. selamlar...

7. sivriceli

sivriceli Aktif Üye

çanakkale-Ayvacık ve edremit körfezde kıyıdan ve t
    İnşallah zeki, ne zaman istersen gideriz, yalnız alo de yeter,ben bayrama kadar edremit'teyim zaten bayramın 4 üncü günü gitmeyi planlıyorum,havalar iyi olursa denize çıkarım.

8. darkprince

darkprince Aktif Üye

acaba bunlardanmı bahsediyorsun adem

[​IMG][/url][/IMG]

9. ADEM ANDIR

ADEM ANDIR Yeni Üye

Zeki abi çok teşekkür ederim ilgin için ama beyaz bende de var :)

10. ADEM ANDIR

ADEM ANDIR Yeni Üye

evet darkprince aynen ortadaki mavi ve onun siyah sırtlı modelleri var onlardan arıyorum ;)

11. ADEM ANDIR

ADEM ANDIR Yeni Üye

Aslında haklısın ama bir umut arıyorum :) kime sorsam üretimden kalktı diyor ama ben inanmıyorum yabancı sitelerde var modelleri ama bizim ülkede bulamıyorum... belki bir umut çıkar :)