Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

MARİA CHASE SW ARANIYOR 10.5 CM SATICI ARKADAŞLARIN DİKKATİNE!!!

ADEM ANDIR

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar ben yeni üyeyim. Neredeyse gezmediğim Türk sitesi kalmadı ve bildiğim tüm balıkçılara uğramama rağmen bu seriden bulamadım malesef :(
eğer elinde olup da satmak isteyen arkadaşlar olursa ciddi alıcıyım... Mavi Sırtlı MIOH modeli ve Siyah Sırtlı WKIMB ve WBKH (Bu siyah modeller Maria Euro Style diye de isimlendiriliyor). eğer satacak olan arkadaşlar varsa mesaj atabilirler veya telefon numarası bırakabilirler...hatta üçünü tek bir yerden alabilirsem süper olur.

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Boşuna arama kardeşim :) Satıcılarda da bulman imkansıza yakın,ithalatı şuanda yok diye bir duyum aldım ;) bu sahteyi alan da asla vermez diye düşünüyorum, kim meşhur ettiyse iyi etmedi :) Biraz daha paraya kıyıp daha pahalı sahtelerle de aynı verimi alanlar mevcut buna yönelik bir öneri arayışına girişmeni tavsiye ederim ;)

dr.zeki

Aktif Üye
Adı
zeky
pazartesi günü 2 adet mİoh ( maria chase sw10,5) aldım. Birini yeni tanıştığım bir arkadaşıma.Bir maxrap ,iki de combo-pop aldık. .Satıcıda sadece bir tane beyaz renk maria chase 10.5 sw-(saltwater) kaldı. Ama bizim malzemeci biraz kazıkçı :) 50 tl den satıyor. nuh diyor pazarlık demiyor. Biliyor sahtelerin bulunmadığını ve alacağımızı ;neymiş euro-dolar artmış... Beyaz renk işine yararsa alıp gönderelim.

sivriceli

Aktif Üye
çanakkale-Ayvacık ve edremit körfezde kıyıdan ve t
Adı
Ramazan Şayan
pazartesi günü 2 adet mİoh ( maria chase sw10,5) aldım. 1 maxrap iki de combppop aldık. Birini yeni tanıştığım bir arkadaşıma...Satıcıda sadece bir tane beyaz renk 10.5 sw-(saltwater) kaldı. Ama bizim malzemeci biraz kazıkçı :) 50 tl den satıyor. nuh diyor pazarlık demiyor. neymiş euro-dolar artmış. Beyaz renk işine yararsa alıp gönderelim.
Doktor bey'im av zamanı geldi gibi,levrekler bazı kıyılara geldi,yazın gelmedin yanıma,tekneyle açık denizde av yapardık,selamlar,sevgiler.

dr.zeki

Aktif Üye
Adı
zeky
Doktor bey'im av zamanı geldi gibi,levrekler bazı kıyılara geldi,yazın gelmedin yanıma,tekneyle açık denizde av yapardık,selamlar,sevgiler.

Ramazan Abi; eylül ayı boyunca izinde idim, yeni döndüm. İş yoğunluğu azalınca ben de seni rahatsız etmek isterim :) artık tekneden de bir av yapalım. selamlar...

sivriceli

Aktif Üye
çanakkale-Ayvacık ve edremit körfezde kıyıdan ve t
Adı
Ramazan Şayan
Ramazan Abi; eylül ayı boyunca izinde idim, yeni döndüm. İş yoğunluğu azalınca ben de seni rahatsız etmek isterim :) artık tekneden de bir av yapalım. selamlar...
İnşallah zeki, ne zaman istersen gideriz, yalnız alo de yeter,ben bayrama kadar edremit'teyim zaten bayramın 4 üncü günü gitmeyi planlıyorum,havalar iyi olursa denize çıkarım.

B

BS Okuru

Misafir
acaba bunlardanmı bahsediyorsun adem

[/url][/IMG]

ADEM ANDIR

Yeni Üye
pazartesi günü 2 adet mİoh ( maria chase sw10,5) aldım. Birini yeni tanıştığım bir arkadaşıma.Bir maxrap ,iki de combo-pop aldık. .Satıcıda sadece bir tane beyaz renk maria chase 10.5 sw-(saltwater) kaldı. Ama bizim malzemeci biraz kazıkçı :) 50 tl den satıyor. nuh diyor pazarlık demiyor. Biliyor sahtelerin bulunmadığını ve alacağımızı ;neymiş euro-dolar artmış... Beyaz renk işine yararsa alıp gönderelim.
Zeki abi çok teşekkür ederim ilgin için ama beyaz bende de var :)

ADEM ANDIR

Yeni Üye
Boşuna arama kardeşim :) Satıcılarda da bulman imkansıza yakın,ithalatı şuanda yok diye bir duyum aldım ;) bu sahteyi alan da asla vermez diye düşünüyorum, kim meşhur ettiyse iyi etmedi :) Biraz daha paraya kıyıp daha pahalı sahtelerle de aynı verimi alanlar mevcut buna yönelik bir öneri arayışına girişmeni tavsiye ederim ;)
Aslında haklısın ama bir umut arıyorum :) kime sorsam üretimden kalktı diyor ama ben inanmıyorum yabancı sitelerde var modelleri ama bizim ülkede bulamıyorum... belki bir umut çıkar :)