Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Maria Fake Baits F130mm Sahte Balık hakkında

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında goldboy52 tarafından paylaşıldı.

1. goldboy52

goldboy52 Aktif Üye

Bu sahtelerden almayı düşünüyorum ..hiç yakından görmmedim kullanmadım..renkleri hakkında diil özellikle atış erimi hakkında ve aksiyonu hakkında fikirlerinizi kullanıcılarından dinlemek isterim..saygılar

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Aksiyonu çok düz olan bir yem inanın suda deli gibi sarıkanat var bir türlü yediremedim bu yemi. Duel hardcore minnowlara bakın derim fazlada fiyat farkı yok aralarında aradığınız herşey o var :) atış sistemi yüzüş renk.

4. bahadir37

bahadir37 Aktif Üye

Bir ara benim de almayı düşündüğüm sonra vazgeçtiğim bir sahte.Kayalara geldiğinde kırılma çatlama olayları olduğundan bıraktım bence zamanın sahteleri shimano,seaspin hem atış sistemi hem aksiyon

5. Emir Şengezer

Emir Şengezer Daimi Üye

13 cm olanından 2 adet harcadım :) Atışı ve aksiyonu bence harika, yekpare çelik telli olması güzel bir artı. Ama sahte dayanıksız biraz. İkisini de taşlarda çatlattım su aldılar ve içlerindeki sistem paslanıp takıldı. İçlerini açınca plastiğin biraz ince olduğunu gördüm çatlaması normal yani. Şimdi gagalarını kesip su üstü olarak kullanıyorum :) 13cm olanını tavsiye ederim çantada bulunmasında fayda var. Bana kısmet olmadı ama oldukca güzel balıklar alan bir sahte.

6. Volkan

Volkan Daimi Üye

Maria'nın prensesini çok kullandım, özellikle lüfer familyasında çok iyidir.

7. goldboy52

goldboy52 Aktif Üye

Herkese katkılarından dolayı teşekkür ederim....rastgelsin ustalar...