Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Marinboat 5.30 samba

Konu, 'Tekne ve Deniz Motorları' kısmında lavatya tarafından paylaşıldı.

1. lavatya

lavatya Yeni Üye

öncelikle herkeze teşekkür ediyorum çok bilgili paylaşımlarınız var bu kardeşiniz araniza yeni katıldı sizden bir konuda yârdim istiycem marin boattan tekne siparişi verdim bir daha ki aya gelicek fakat internette araştirmalarım sonucu firmayi çok kötüleyen var daha elime geçmeden pişman olmak üzereyim acaba kullanan varsa aydınlata bilirmi uyku uyumaz olduk şimdiden cvplayan herkeze teşekkürler

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Merhabalar, Eski modellerinde işçilik ve malzeme kalitesizliği duymuştum, kenarlarda ki tutunma demirlerini tekneyi kuma vs. çekerken yamulma oluyordu diyordu arkadaşım. Ama yeni kalıpları gerçekten güzel ve kendini bayağı geliştirmiş marin bot bence hiç kafanıza takmayın bir arkadaşım şuanda 450 yeni kalıbını aldı gerçekten güzel tekne özellikle samba modelini bende beğeniyorum.
    Güle güle kullanın

4. lavatya

lavatya Yeni Üye

Gerçekten sağolun bi nebze içime su serptiniz fakat simdi sahibinden araştırıyorum aldığım fiyatların daha azina satanlar var gerçi 2 yıl garantili motor + tekne ama uğraşmasi git gelleri zor olucak inşallah sıkıntısı olmaz resimleri ve bilgileri paylaşırım elime geçince bakalım girdik bi yola tecrübesiz deneme yanılma yöntemi allah utandırmasın