Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Marmara Denizi Çevresinde Zıpkınla Av Yapılabilecek Yerler

Konu, 'Zıpkınla Balık Avcılığı' kısmında MoonLight tarafından paylaşıldı.

1. MoonLight

MoonLight Aktif Üye

Selamlar,
    Bu yaz tanıştığım zıpkınla balık avı işi beni iyice sardı. :)
    Şinorkel ile dalmayı, denizin altındaki benzersiz hayatı izlemeyi eskiden beri çok severim. Saatlerdce sudan çıkmam. Birde buna balığa olan ilgim eklenince olay değiştifarklı bir boyuta vardı.

Bu merak sonucunda gerekli ekipmanların bir kısmını tamamladım. Yavaş yavaş av yapmaya başladık kardeşimle.

Zıpkın ile av konusunda tecrübesi olan arkadaşlardan marmara çevresinde av yapılabilecek yerler hakkında bilgi paylaşımını rica ediyorum.

Teşekkürler.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. hunter

hunter Daimi Üye

Valla biliyorsun bizdede her bişi var ama vakit dediğimiz şey yok...Aslında en güzeli ne olacak biliyormusun...Kurban bayramı (sen musait olamazsın) :D Basıp Saros taraflarına üç gün falan gidip,hem dalıp,hem at-çek yapacağız,ama varım dersen. :)

4. MoonLight

MoonLight Aktif Üye

Mustafa Abi,
    İnan çok istiyorum oralara gitmeyi. Fakat biliyorsun bayama yakın baba oluyorum :) Bu yüzden bir yere kımıldayamam.

Şu ara ne yaptık yaptık. Sonrası zaten belli :)

Sevgiler abicim

5. ondersoydinc

ondersoydinc Aktif Üye

Niye o zamanlar üye olmamışım da takip etmemişim ben bu siteyi :D mustafa abinin teklif varya normal bir insana yapılan al bu araba 6 ay senin olsun demek gibi bişey :D yani özellikle dalış yapan balık sevdalısına balığın bol olduğu yere gidiyoruz sende gel istersen demek :) kolay kolay geri çevrilebilecek teklif değil.
    Bu yaz yapılacak özelliklle şehir dışı organizasyonlarına katılabilmek dileği ile

6. avcı51

avcı51 Yeni Üye

Selam Abdullah abi ben bu siteye yeni katildim ist neresindesin ben yeni kapida avlamiyorum xikan baliklarda albumlerimde var tavsiye ederim ido yu sana

7. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Yenikapı İdonun karsısındaki büyük mendreğin dışı çok güzel ve çeşitli balık barındırmakta ve ocak ayına kadar da av vermektedir.Ama mümkünse pazar günü değil, hafta içi gitmek gerek yoksa sinir olup birini şişe gecirmek içten değil.
    Allahın kekesi vileda sopasına kahvaltı çatalını bağlamış donunun lastiğiyle.
    Neymiş balık vuracakmış, bütün hepside kekeyi bekliyo ya balıkların :D
    Onun haricinde benim bildiğim ve gittiğim Rumeli fenerinde kale vardır bilirsiniz onun önleri özellikle lodos havayı kollamak gerek yoksa değil suya girmek 30 metre yanına bile sokulamazsınız denizin.
    Garipçe köyünden telli babaya kadar olan kıyı verimli meralardır.
    Gürpınar, Pekmez sahili, yine verimli meralardır.
    Buüyükçekmece dalış yasağı olan bir yer ama kimsenin dinlediği yok o kıyıları Önder arkadaşımız daha iyi bilir ve konuyla ilgilide birçok bilgiyi sitemizde paylaştı bulabilirsiniz.

8. meraklıavcı

meraklıavcı Yeni Üye

Ben İstanbul kücükcekmecede yaşıyorum zıpkınla av yapmaya yenı basladım istanbulun nerelerınde avlanabılırım yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler :)

9. Horozbina

Horozbina Daimi Üye

Sabah erken saatlerde Fenerbahçe burnu doğu kıyısı, yani Demiryolları, askeri, kamp önleri.

Şimdi ne durumda tersaneler nedeniyle bilmiyorum,Tuzla eşek adası batısı.

10. Mystii

Mystii Yeni Üye

Yeni kapıda dalmak risklidir.geçen aylarda bir arkadaşımızı kaybettik.Görüntü bulanıktır 15mt lerde batık gemi vardır aman dikkat birde çok çapari parçaları var takılma rizkiniz var yanınızda mutlaka keskib bıcak bulundurun .

11. PasificHalibut

PasificHalibut Yeni Üye

Merhabalar,
    Foruma yeni üye oldum. İstanbul Üsküdar'da yaşıyorum. İstanbul'da ikamet eden arkadaşlarla tanışmak, sohbet etmek; serbest dalışa ve sualtı avına dair heyecanımı paylaşmak, tecrübelilerden öğrenmek ve imkan buldukça birlikte dalışlara gidebileceğim arkadaşlar edinebilmek umuduyla foruma katıldım. Umarım tanışabilme imkanımız olur.
    Herkese selam ve saygılarımla.