Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Marmara Denizi-Derin Su Avı-1 (02 Kasım 2013)

İbrahim TEKE

Aktif Üye
Çok güzel balıklar, harika görüntüler... Raporunuz ayrıca güzel...

Özenerek hazırlanan raporlarınızı özenle defalarca okuyorum... Emeğinize sağlık...

Mercan, avı harika bir balık, İzmirdeyken Mordoğan'da, Ildır'da, Karaburun'da tekne ile yaptığımız organizasyonlarda tutması en güzel balıklardandı, tabii çuprayı unutmamak lazım...

Raporlarınızın sıkı takipçisiyim Süleyman Abi.... Umarım şu kaçan canavar da bir dahaki randevusuna zamanında gelir ve bu sefer livarda yerini alır.... :D

Kalın sağlıcakla....

Hasan79

Daimi Üye
Adı
Hasan SARIKAYA
Kan Grubu
A Rh Pozitif
tebrikler Süleyman abi;

söylediğin gibi tekne avını bayağı özlemişsin, bununla beraber keyifli bir avla neşene neşe katmışsın. Yalnız balıkların tavadaki yada fırındaki halini göremedik. O da sizde saklı kalsın.
Afiyetler olsun, her daim rast gelsin.

TekAdam

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Süleyman Vedal Kahramanoğlu
Çok güzel balıklar, harika görüntüler... Raporunuz ayrıca güzel...

Özenerek hazırlanan raporlarınızı özenle defalarca okuyorum... Emeğinize sağlık...

Mercan, avı harika bir balık, İzmirdeyken Mordoğan'da, Ildır'da, Karaburun'da tekne ile yaptığımız organizasyonlarda tutması en güzel balıklardandı, tabii çuprayı unutmamak lazım...

Raporlarınızın sıkı takipçisiyim Süleyman Abi.... Umarım şu kaçan canavar da bir dahaki randevusuna zamanında gelir ve bu sefer livarda yerini alır.... :D

Kalın sağlıcakla....
İbrahim'cim merhaba,

Hakkımdaki ve raporumla ilgili düşüncelerini ve yorumunu okuduğumda yüzümdeki tebessümü görmen lazım, ne kadar mutlu olduğumu anlatmaya kalksam kelimeler kifayetsiz kalacak. Bunun için çok teşekkür ederim :)

Mercan balığı küçüklüğümden beri beni cezbeden bir tür ve fangri olanlarını çok yakaladım. Şimdi ise derin sularda olan patlak göz mercanlara olan ilgim çok arttı ve bununla alakalı epeyce denemelerim oldu. Derin su avı göründüğü gibi değil, çok zor ve meşakkatli ama bir o kadar da keyifli, üstelik her ana ne geleceğini bilmeden beklemek insana adrenalin patlaması yaşatıyor ;)

Çipura (Çupra), henüz yakalamadığım bir balık, bu seneki hedeflerimin arasında o da var, umarım onu da yakalayabilirim :)

Fan'larımın ve takipçilerimin olması beni herşeyin daha iyisini yapmaya itmekle beraber çok da mutlu ediyor. Elimden geldiğince güzel işler yapma gayretlerimin sizlerin sayesinde meyvelerini vermeye başlaması da benim için başka bir sevinç kaynağı oluyor :)

O canavarları uzun zamandır kolluyorum ama bir türlü kandırmayı beceremedim. Umarım yakın gelecekte ellerimde olurlar

Her zaman rast gelmesi dileklerimle, sağlıcakla kal İbrahim'cim...

balık tutkudur

Aktif Üye
abi insanın kısmeti ne zaman nerde onu ancak Allah bilir ama bir gün senle balığa çıkmak inan benim için son derece onur verici olur.. saygılar benden hepimize ras gelsin inşallah..

TekAdam

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
tebrikler Süleyman abi;

söylediğin gibi tekne avını bayağı özlemişsin, bununla beraber keyifli bir avla neşene neşe katmışsın. Yalnız balıkların tavadaki yada fırındaki halini göremedik. O da sizde saklı kalsın.
Afiyetler olsun, her daim rast gelsin.
Hasan'cım merhaba,

Öncelikle güzel yorumun ve konuya katılımın için sana da çok teşekkür ederim :)

Denizde olmak hele bir de tekneyle denizde olmanın tadı benim şu dünyada hiçbir şey ile değişemeyeceğim yegane mutluluk kaynağımdır. Dilerim herkes bu mutluluğu yaşasın ;)

Cumartesi akşam eve döndüğümde balıkları zor temizledim. Hatta yemek bile yemeden doğru yatağa atacaktım kendimi ama annem ve teyzemin ısrarıyla ancak yemeği yiyebildim. Ama pazar gününden kalan balıklarım dolapta duruyor, onları nasıl pişireceğime henüz karar vermedim ama pişireceğim zaman resimlerini çekerim ve burada paylaşırım ;)

Her zaman rast gelmesi dileklerimle, sağlıcakla kal Hasan'cım...

TekAdam

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
abi insanın kısmeti ne zaman nerde onu ancak Allah bilir ama bir gün senle balığa çıkmak inan benim için son derece onur verici olur.. saygılar benden hepimize ras gelsin inşallah..
Çok haklısın Fatih, gün doğmadan neler doğarmış ;)

Ben de seninle balığa çıkmaktan çok onur duyarım, umarım bu fırsatı bir gün bir yerlerde yakalarız

Ve, İnşallah, hepimize rast gelir...

Sağlıcakla kal...

balık tutkudur

Aktif Üye
abi bunu bir davet gibi kabul ettim ve en yakın zamanda davete icabet edeceğim inşallah :)

arz-ul umman

Yeni Üye
Adı
Arzu Akyürek
Tebrikler Süleyman, harika bir av olmuş. Ayrıca gördüğüm en güzel mercanlar bunlar, sanki dudaklarında ruj var :)

TekAdam

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Tebrikler Süleyman, harika bir av olmuş. Ayrıca gördüğüm en güzel mercanlar bunlar, sanki dudaklarında ruj var :)
Teşekkür ederim Arzu :)

Ve, çok haklısın, zaten bu yüzden beni peşlerinden koşturuyorlar. Hem güzeller hem de çok cazibeliler :)

Her zaman rast gelmesi dileklerimle, sağlıcakla kal...