Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Marmara Levrek Avı ®

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında Rapalacı tarafından paylaşıldı.

1. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Merhabalar,

Bugün yeni aldığım tekneye ödeme yapmak ve kaldıraç işleri, liman kaydı vs. için silivri tarafına gittim.
    Arabayada kamışları koydum, ne olur ne olmaz zamanım olursa biraz sahte yüzdürürüm diye saat 5 gibi işleri halledip yazlığa doğru yol aldık, geçen haftalar suya girip atmıştım ama suda resmen canlı belirtisi yoktu.

Eve girip birşeyler atıştırıp tulum çizmemi giyip sahile indim, bahçivan 3 gündür sağlam yağmur var furkan dedi ama su cam gibiydi off deyip umutsuz bir şekilde indim saat 6 civarıydı tam bilmiyorum neyse suya girip kayamın üstüne çıktım.

Çantadan yem olarak ne takıp başlasam derken, bizim ağabeyin üsteleyerek ilk onunla gir dediği aklıma geldi ve maria chease sw olanı iliştirip yolladım,

Havada kararmak üzere tam ikinci atışımı çarpraz olarak yaptım makinayı kapatıp oyunlu geliyordum ki makina durup cırrrrr lamaya başladı eyvahh dedim :D oo sheat men bayağı zorlu ve hareketli bir balık aradada zıplayıncada, koydum kofanayı dedim kendime yanıma getirince levrek olduğunu gördüm. Uzun zamandır bu anı bekliyordum yavaş yavaş balığı yorarak yanıma getirdim makinada hyperloop olunca sarmakta biraz zorlandım :D hangi akılla aldıysam yanıma :) zaten sudayım allahtan sahteyi yutmuşta sakin sakin kıyıya çıktım. Zaman kaybetmemek için sahteyi balığın azında bırakıp tekrar yerime geçtim ama hava kararmıştı bile 3 4 atış yapıp bu bana yeter deyip çıktım. Sanırım 1 senedir bu boyda bir balık gelmedi çanakkalede yapıştırdıklarım hariç tabii ama gerçekten özlemişim. Balığı markette tartım 3 kilo 100 gram geldi boyu: 63 cm. Yanımda foto makinem olmadığı için resimleri evde çekebildim.
    Herkese rastgele.

Takım:
    awa-shima n'gage hitman 3.00 20-60
    Shimano hyperloop 4000
    maria chase sw 10.5
    Spider wire stealth 0.12 örgü + 0.30 fc leader

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Nisan 2013
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. BALIKCI 1

BALIKCI 1 Üye

tebrik ederim furkan balığının cüsse yerinde ayrıca şansın süper, bugün bende seferihisar tarafını yokladım dalga süperdi hava süperdi ama kızımla gittiğim için pek suyla oynayamadım kızımın oltasıyla uğraşmaktan:eek: ama eğer geceleme imkanım olsaydı kesin bir paşa teşrif ederdi soframıza bugün neyse senin paşa beye bakıp idare edecez artık ne yapalım.tekrar tebrik ederim rastgele.

4. balıkoltası

balıkoltası Daimi Üye

Tebrikler arslan partnerim. Usta işini biliyor değilmi direk o sahteyle gir demişti dün konuşurken. :)

5. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Kısmet işte Uğur Bey, bu balık için az uğraşmadık ama sonuç sıfır. Bazende ummadığın anda geliyor.
    Teşekkür ederim.

6. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Sağolasın Bro. adam marka ya tehlikeli :)
    Daha dün beşiktaşta laflarken iyi motive etti zaten..

7. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Paşaya gel süper olmuş Furkanım tebrikler.

8. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Değerli ağabeyim, çok sağol.
    Mera levrek kayası :D

9. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Uuu yeeee akşam üstü mü yapıştı.

10. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Aynen, Zaten fazla kalamadım ışık yoktu yanımda dedim merayı fazla dövmeyelim yeter.

11. HUNTERFATHER

HUNTERFATHER Aktif Üye

Bu kıtlıkta şahane bir paşa şenlendirmiş oltanı maşallah,sıra sofranın ve midenin şenlenmesine gelmiş.Afiyetler olsun.