Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

marmara'nın takozları

AKIN KAPTAN

Editör Moderatör
Gold Üye
Adı
Akın Kaptan
Ben beykoz'da otururken bu oltaya şıpşıp derdik. Gerçekten çok keyifli bir avdır. Tebrik ediyor hep rastgelmesini diliyorum.

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tebrikler kanka, İstavrit raporu açmamak niye bak ne güzel yorum yapıyoruz vakit geçiyor bi şekilde, bizi bu güzelliklerden mahrum etme :) , takozlar çok iyiymiş afiyet şeker olsun daha güzellerine rastgele:)

Adı
Orhan Küçükbiçmen
Sevgili İsmail kardeşim ben de böyle balıklar tutmayı çok seviyorum, tam bir amatör balık avı...hele istavritler ....ellerine sağlık tebrikler.:):):)

duzensiz

Daimi Üye
Adı
Hüseyin Susulu
Tebrikler Hüseyin,
Yemli istavrit avı çok keyiflidir, biliyorum,
Afiyet olsun
teşekkürler şeref abi, iri balık olunca daha bir keyifli :)

Tebrikler hüseyin, o kovanın çapını 28-30 cm düşünürsek istavritler gerçekten takozmuş:) Afiyet olsun
teşekkür ederim oktay, kova 15 litrelik. fotoğraftan belli olmuyor tam boyutları gelecek raporda daha detaylı fotoğraflar çekicem biraz göze hitap eden :)

Hakiki takozmuş Hüseyin, kolyaz da yakışıklıymış tebrikler güzel av olmuş.
Açıktanmı aldınız balıkları, busene nasıl vaziyetler levrek karagöz haberi alamaz olduk varmı birşeyler.
teşekkür ederim nejat abi. balıkları 40 metre derinliğe sahip meradan alıyoruzda oltayı sarkıttığımız derinlik 3-4 metreyi geçmiyor. ışık yandımı toplanıyorlar teknenin altına. kolyozlar tektük geliyor fakat iriler 250 gram tanesi çekiyor istavritlerin 13-14 tanesi 1kg çekiyor tam takozlarda fotoğraf kötü oldu uğraşmadım yorgunluğun üzerine. levreğe hiç deneme yapmadım karagözlerde kayıp eşkina güzel yaptı baharda o ara ben uğraşmadım hiç yazlıktaydım buradaki merada çok kısır bu sene eylül ocak arası asıl iri balıklar, bekliyorum vaktini.

İstavritler güzel, kolyozu görmek daha da güzel.
Allah bereketini artırsın, rast gelsin.
teşekkür ederim :)

Gece tekneden ışık ile yemli istavrit avlamayalı çok oldu.
bilirim ne keyiflidir.
Tebrikler Hüseyin...
teşekkür ederim birol abi. eğer çıkmaya niyetlenirseniz özelden merayı söylerim sizede yakın sayılır.

Tebrikler güzel takozlar :)

Tebrikler ellerinize saglık

tebrikler gerçekten iri istavritler.

Merhaba Hüseyin.:)
İri istavriti tutmak gerçekten çok zevkli.
5 santimlik beyaz silikonla palamut gibi istavriti kıyıdan çekmenin zevkini hala unutamam.
Çok güzel balıklar.
teşekkür ederim emre abi, boyları palamut kadar olmasalarda mücadeleleri güzel. hele kolyozların gelişi ise bambaşka ortalığı birbirine katıyorlar :)

Ben beykoz'da otururken bu oltaya şıpşıp derdik. Gerçekten çok keyifli bir avdır. Tebrik ediyor hep rastgelmesini diliyorum.
teşekkürler akın abi :) sistem gerçekten etkili.

Tebrikler kanka, İstavrit raporu açmamak niye bak ne güzel yorum yapıyoruz vakit geçiyor bi şekilde, bizi bu güzelliklerden mahrum etme :) , takozlar çok iyiymiş afiyet şeker olsun daha güzellerine rastgele:)
eyvallah selahattin. başka balık olmadımı kurufasulyelere devam :) istavrit bol bizde tutuyoruz eğleniyoruz bolca herbirine rapor yazsam sıkılırsınız :)

Sevgili İsmail kardeşim ben de böyle balıklar tutmayı çok seviyorum, tam bir amatör balık avı...hele istavritler ....ellerine sağlık tebrikler.:):):)
teşekkür ederim orhan amca. ismail değil hüseyin bu arada :rolleyes:

Glenium34

Aktif Üye
Adı
Yasin Kutlucan
Kutlarım neşeli ve bereketli olsun.