Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

marmaris turunç bölgesi acilll

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında iskorpitx tarafından paylaşıldı.

1. iskorpitx

iskorpitx Üye

merhaba arkadaşlar y7ardımcı olursanız çok sevinirim cuma gecesi yıllık iznim için marmaris turunca gideceğim 1 haftalık bir tatil olacak bu bölgede ne avlanabilir yanımda ne gibi malzemeler götürmem lazım tekne ile balık turu yapan bir firma yarmı bildiğiniz veya o bölgede yaşayan buluşabileceğim beni avlak bir bölgeye götürebilecek birileri varmı yardımlarınız bekliyorum acill lütfen

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Evren Tamer

Evren Tamer Moderatör Yönetici

Samet kardeşim Akın kaptan var o sana yardımcı olabilir.sana bol bol Melanur yakalamalar :) mercanda vardır.rastgele

4. agartan

agartan Moderatör Yönetici

İyi tatiller Samet
    Bahsettiğin bölgde hiç avlanmadım ama klasik takımlar ve canlı kupes, ispari gibi balıklarla yapacağın küçük bırakmalar güzel sonuçlar verebilir diye düşünüyorum.
    Rastgelsin

5. iskorpitx

iskorpitx Üye

teşekkür ederim arkadaşlar daha fazla yardım lazım şu akın kaptana nasıl ulaşacaz siteye üyemi

6. iskorpitx

iskorpitx Üye

akın kaptana mesajı yolladık bakalım yardımcı olabilecekmi geçen sene adrasan tatilimdeki gibi olursa balığı kırarım ya bu nasıl bir hastalıktır tatilde çalışırken uyurken her zaman her yerde adamın aklında piskopat olduk çıktık vallahi

7. freefish

freefish Aktif Üye

iyi tatillerrr

8. löngöz

löngöz Daimi Üye

yıllarca Marmaris,de bulundum,,Turunç ve kumlubüke de çok gittim..kıyıdan istenilen verimi alamazsınız,,ama turunç açıklarında mercanve iri gopez alma şansınız var,hatta bu mevsim kolyos ve sarı kanat istavrit olur..
    bu avlar için 4-5 li dip takımı ve tek-tek (teke) yemi yeterlidir..
    turunç un meşhur çay bahçesinde (dere yanı) muhtarın kulubesine uğra ve tekne konusunda yardımcı olup olamıyacağını sor...sanırım muhtar yardımcı olacaktır....

9. iskorpitx

iskorpitx Üye

abi çok teşekkür ederim çok sağolasın vallahi hemen yazıyorum mekanı ve gittiğim gibi uğruyorum abicim çok sağol karides filan iş yaparmı taze taksam

10. löngöz

löngöz Daimi Üye

inşallah senin için zevkli tatil olur,,karides ,,çimçim yanında bulunsun tabii...
    araba varsa kıyıdan turgut köyü dere kenerında da mırmır ve lidaki yakalama şansın olabilir..turgut köyü turunça 10 km kadardır çok güzel orman içi yolundan geçilir,,tabii o tarafa gidersen bayır köyü,orhaniye,selimiye,sarende koyu,söğüt köyü,çiftlik koyu,bozburun.görülmeye değer yerlerdir..

bu mevsim kıyıdan mamun iş yapar,,mamun ve tektek yemlerini marmaris tansaş karşısı çay bahçesi içindeki yemciden alabilirsin...ayrıca limanlık yerlerde ve dere kenarlarında çekeri kuvvetli 0.25 misina kullanarak yuvarlak kurşun tek iğne düzenekli olta ile levrek alma şansın olabilir,,yem olarak floto sardalye nin yarısı yeterlidir,,tabii yengeçlere yemi kaptırmazsan...sana bol şanslar...:):)

11. iskorpitx

iskorpitx Üye

abi sen varya kralsın kral yazdığın herşeyi not alıyorum şimdiden heyecanlandım araba var abi bu saydığın her yere özellikle yemciye mutlaka gideceğim sağ salim varalım tek şöför zor geliyor o yol istanbuldan ama hadi hayırlısı bakalaım çok saol abi çok aydınlattın beni :)