Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Marmariste Balık Turu

Konu, 'Gerçekleşen Balık Avı Organizasyonlarımız' kısmında aşan tarafından paylaşıldı.

1. aşan

aşan Yeni Üye

Marmariste balık avı turuna katılan varmı aramızda acaba ?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. onder

onder Aktif Üye

Ben hiç katılmadım ama; oraları da balon basmış. Tahminim Balondan başka balık yakalanmaz.

4. Mimaras

Mimaras Üye

Öyle tahminle, kıytırık adamlardan duyumla olmaz bu işler.

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz.

2 haftada toplam 6 kez balığa çıktım sadece bir tanesinde balon balığı geldi.

Aman gerçi öyle bilin de uğramayın buralara...

5. TekAdam

TekAdam Moderatör Yönetici

Öncelikle hoş geldin Mimaras :)

Güzel bir cuma sabahı ilk mesajında bu kadar kinayeli konuştuğuna göre sanırım senin bir sıkıntın var ;)

İstanbul'da yaşayan arkadaşlarımız Marmaris'te, ne balığı olduğunu ancak duyumlarla ya da burada o bölgeden açılan balık avı raporlarıyla biliyorlar. Madem siz o bölgede yaşıyorsunuz, doğrusu nedir anlatsanız daha iyi olmaz mı

Üstelik oralara kimler ne zaman gelebilecekler ve geldiklerinde balıkları mı bitirecekler, bu nasıl bir amatör ruhudur anlamış değilim ;)

Kendi adıma söylüyorum Balon balığı yakalamış olmak o kadar da kötü bir şey değil, sonuçta bizler amatörüz ve balık yakaladığımızda mutlu oluyoruz. Üstelik kocaman Balon balıklarının yaşattığı mücadele insana adrenalin patlaması yaşatır. Ben oltamın ucunda balık olmasından yanayım, bu ne olursa olsun. İlla eve yemeklik balık götüreceksem balıkçıdan da alabilirim ;)

Bu arada imza ayarlarınızı da yapabilirsen seni tanımış oluruz

6. frenist

frenist Aktif Üye

Selam bile vermeden ilk mesajda saçmalamak, bence buralarda vakit kaybetme, Marmaris sahillerinde bekçiliğe başla, kimse gelemesin.

7. Mimaras

Mimaras Üye

Saçmalamak derken ? Sana göre saçmalamak , bana göre değil. Nerde ne yapacağımı sana soracak değilim sen de git çeşitli forumlarda saçmalama dedektörü olarak çalış o zaman..

Kimse gelmesin diye bekçilik yapacak olsam kalkıp balon falan basmadı balık var demeye getirmem herhalde ? Biraz mantık lütfen..

Hoş bulduk,

Kusura bakmayın iyi bir başlangıç olmadı farkındayım.

Herhangi bir sıkıntım yok çok şükür , tek sıkıntım bilip bilmeden genelleme yapılması. Malesef ülke insanımızın genel davranışı haline gelmiş.

Gelme gitme mevzuunu yukarıda açıklamasını yaptım, kimse gelmesin etmesin niyetinde olsam kalkıp balon basmış hikayesini yalanlamaya çalışır mıyım sizce?

İri mercan çıkıyor derinlerden , ayrıyetten kıyıdan bile akya, sarı kuyruk, iri zargana , laos gibi balıklar alınabiliyor bu aralar.

8. TekAdam

Kusurluk bir durum söz konusu değil ama birinci mesajda sert bir girişin oldu. Ben de meselenin ne olduğunu çözmeye çalıştım ve diğer balıkların olduğunu, yakaladığını da söylediğinin farkındayım Mimaras ;)

Buradaki arkadaşlarımızın çoğu iyi niyetinden yazıyorlar, herhangi bir art niyetle yazmadıklarını düşünüyorum ama genelde millet olarak biraz tez canlıyız. En ufak duyumu kendimiz görmeden yaşamış gibi ya da biliyormuş gibi düşünebiliyoruz. Sonuçta art niyet olmadan yapılan yorumlara ben ters düşüncelerle bakamıyorum, sanırım bu da herkesi kazanma yapımdan kaynaklanıyor. Zaten sana yazdığım mesajda da bunu düşünerek yaklaştım ;)

Ve, verdiğin bilgilerden dolayı teşekkür ederim. Ayrıca güzel av güncelerini bizimle paylamanı rica edeceğim, böylelikle sizin oraların balık durumu hakkında birebir bilgimiz olur ve böyle durumların olşmasını engellemiş oluruz

Her zaman rast gelmesi dileklerimle, sağlıcakla kal Mimaras...

9. TekAdam

Bu arada Cihan'ın yazdığı mesajı okudum, o da senin gibi fevri davranmış ama inan art niyetle yazılmış bir mesaj değil, sadece etkiye tepki verilmiş ki, sen de aynı davranışı sergilemişsin ;)

Konuşarak herşey yoluna girer, yeter ki, kalpler kırılmasın...

10. Mimaras

Mimaras Üye

Kişisel birşey değil yanlış anlaşılmak istemem.

Sert olduysa tekrardan özür dilerim.

Allah nasip ederse çeşitli teknikler ve avlarımla ilgili paylaşımlarda bulunmak isterim.

11. TekAdam

Estağfurullah, konunun açıklığa kavuşmasına çok sevindim ve umuyorum paylaşımların ile foruma renk katacaksın Mimaras ;)

Merakla bekliyor olacağım