Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Martılı rapor :)

avcihan

Aktif Üye
Adı
Cihan SARI
Valla ben izmaritlere takıldım, onları tulum çıkarıp mangala attınmı dadından yinmez.:) Afiyet olsun Cihan tebrik ederim.
teşekkür ederim , bende tulum çıkarttım bide sosa bandırdım (tuz+un+soda)
tavaya attım çıtır çıtır oh :)

avcihan

Aktif Üye
Adı
Cihan SARI
Çok güzel av olmuş tebrıkler,çeşit epey fazlaymış.Özellikle en üstteki nekadar sevimli öyle, insan dokunmaya kıyamaz.
evet biraz çeşit oldu :) evet çok sevimli insan dokunmaya kıyamıyor ama dokunursan oda sana kıyamaz.Kendisi trakonya olur yakalarsan falan sakın elleme.

toprak126

Üye
Adı
BAKİ TOPRAK
Cihan bey ben onun trakonya olduğunu biliyorum,biraz espirili şekilde yazmak istemiştim.Ayrıca bildiğim kadarıyla trakonya dip balığıdır,sahteye gelmiş olması beni biraz şaşırttı ,sahteye sık sık atlarmı veya daha önce hiç sahteyle yakalamışmıydınız?Özellikle gece vakti sahteyle yapılan avlarda çok dikkatli olmak gerekiyor demekki.

avcihan

Aktif Üye
Adı
Cihan SARI
Cihan bey ben onun trakonya olduğunu biliyorum,biraz espirili şekilde yazmak istemiştim.Ayrıca bildiğim kadarıyla trakonya dip balığıdır,sahteye gelmiş olması beni biraz şaşırttı ,sahteye sık sık atlarmı veya daha önce hiç sahteyle yakalamışmıydınız?Özellikle gece vakti sahteyle yapılan avlarda çok dikkatli olmak gerekiyor demekki.
Kusura bakmayın yanlış anlamışım :) bu balığı yakaladığım yer oldukça derin dip yapısıda ince çakıllık sahteyi yavaşça çekince genelde atlıyorlar :)