Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Satılık Maver Elite Darksite 4.30 170 Gr Surf Kamış , Daiwa Tournement Basiair 45 Qd Ve Yuki Nuba Jig Kamışı

senihcan

Daimi Üye
Adı
Senih Can Kardeş
Maver elite darkside fiyatı 1800 tldir. Sadece katıldığım yurt dışında 1 turnuva ve 2 kerede türkiyedeki turnuvalarda kullanılmıştır. Kozmetik olarak %100 iyi durumdadır.
Daiwa tournement basiair fiyat 1700 tldir. Kozmetik olarak çizikleri vardır . Üstündeki topuzda(200tl ye satılıyor) boya atmaları vardır orjinal tutamacı ve kutusu duruyor. Taşıma kılıfı ve yedek surf turnuva kafası(300tlye satılıyor) ile birlikte verilecektir. Bakımını yeni remixona yaptırdım performansını bu haftaki avımda test ettim performansı süper .
Yuki nuba 1.85 tek parça jig kamışı 400 tl . Ürünü turnuvada kazandığım hediye çeki ile aldım. Deneme amacıyla boğazda 1 kez çapari avında 2 defa adalar tarafında yemli dişli avında kullandım . 350 gr kurşunda tek istavriti bile hisettim . Yemli avında en ufak vuruşta bile ufak bi tasmayla balığı aldım . İnternette 30 kg ağırlık performansı videosu izlenmeli :)

Tournement ve maver birlikte alınırsa 3000 tlye verilecektir .

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

recepozdin

Üye
Adı
recebim61
Kan Grubu
A Rh Negatif
selamunaleyküm üstadım maver 170 grm atarlımı daha yukarı çıkma şansı nedir saygılar

senihcan

Daimi Üye
Adı
Senih Can Kardeş
170 gr üstü atılmaz hocam . Benim turnuvalar için aldığım yemli kamışı . En ufak vuruşu dahi hissettirir ve atış performansı çok çok iyi.

balık terbiyecisi

Yeni Üye
Adı
tarum nitec
Kan Grubu
A Rh Pozitif
maverin kamışı ile ilgileniyorum detaylı bilgi alabilirmiyim (uzunluk , ve atari vs.) fiyat konusunda bir indirim söz konusu olurmu

senihcan

Daimi Üye
Adı
Senih Can Kardeş
maverin kamışı ile ilgileniyorum detaylı bilgi alabilirmiyim (uzunluk , ve atari vs.) fiyat konusunda bir indirim söz konusu olurmu
170 gr atarlı darkside put-over modeli 420 gr ağırlığı var 4.30 boyu var . Hybrid uçlu , fuji alconite halkalı . Fiyat konusunda indirim yukarıda yazdığım koşullarda 2sini veya 3ünü aldığınız durumlarda yapabilirim onun dışında çok ufak bi indirim yapabilirim. İsterseniz özelden konuşabiliriz.

balık terbiyecisi

Yeni Üye
Adı
tarum nitec
Kan Grubu
A Rh Pozitif
170 gr atarlı darkside put-over modeli 420 gr ağırlığı var 4.30 boyu var . Hybrid uçlu , fuji alconite halkalı . Fiyat konusunda indirim yukarıda yazdığım koşullarda 2sini veya 3ünü aldığınız durumlarda yapabilirim onun dışında çok ufak bi indirim yapabilirim. İsterseniz özelden konuşabiliriz.

balık terbiyecisi

Yeni Üye
Adı
tarum nitec
Kan Grubu
A Rh Pozitif
eşime supriz yapmak için bakıyordum pek anlamam kalmışlardan ama maver için tatlı suya hitap ediyorlar diyorlar

mouradshanlee

Daimi Üye
Adı
MuraT
Kan Grubu
O Rh Negatif
kıyafetlerde satılıkmı

senihcan

Daimi Üye
Adı
Senih Can Kardeş
eşime supriz yapmak için bakıyordum pek anlamam kalmışlardan ama maver için tatlı suya hitap ediyorlar diyorlar
Maverin bir çok tatlı su ürünüde var hatta genelde tatlı su ağırlıklı ürünleri . Eğer avlandığı avlakta uzak atış yapması gerekiyor ise tabiki kullanabilir.