Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Satılık Maver Elite Darksite 4.30 170 Gr Surf Kamış , Daiwa Tournement Basiair 45 Qd Ve Yuki Nuba Jig Kamışı

recepozdin

Üye
Adı
recebim61
Kan Grubu
A Rh Negatif
selamunaleyküm üstadım daıwa acaba kol uzunluk kaç cm birde bullseye 9050 xt kullanıyorum acaba ikisi arasında hangisi sizce uygun boğaz akıntılı suda ve bu makina ile daha uzak atış yaparım yoksa bullseye ilemi her halukarda makinanın eğer kol uzunluğu bendeki 9 cm ile aynı ise makinaya talip olabilirim makinada her hangi bir sorun varmı rulmanları veya içersinde sararken hırıltı veya yük bindiğinde sorun varmı saygılar

senihcan

Daimi Üye
Adı
Senih Can Kardeş
selamunaleyküm üstadım daıwa acaba kol uzunluk kaç cm birde bullseye 9050 xt kullanıyorum acaba ikisi arasında hangisi sizce uygun boğaz akıntılı suda ve bu makina ile daha uzak atış yaparım yoksa bullseye ilemi her halukarda makinanın eğer kol uzunluğu bendeki 9 cm ile aynı ise makinaya talip olabilirim makinada her hangi bir sorun varmı rulmanları veya içersinde sararken hırıltı veya yük bindiğinde sorun varmı saygılar
Hocam özelden yazdım.

senihcan

Daimi Üye
Adı
Senih Can Kardeş
Yuki nuba satılmıştır. Maver elite ve tournement satışı devam etmektedir.

senihcan

Daimi Üye
Adı
Senih Can Kardeş
Tournementin fiyatını 1500e çekiyorum Maverin 1750 tl . İkisini almak isteyene 2750 tlye bırakacağım.

Son düzenleme:

senihcan

Daimi Üye
Adı
Senih Can Kardeş
Maver elite darkside'da satılmıştır. Geriye Daiwa tournement basiair qd45 kaldı . Fiyatı 1450 tl olarak 1 haftalık güncelliyorum .