Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

MEDEX İSTANBUL 2011-Dalış,Doğa Sporları & Sportif Balıkçılık Fuarı

Konu, 'Sohbet' kısmında wildelapaz tarafından paylaşıldı.

 1. wildelapaz

  wildelapaz Yeni Üye

  Yaş:
  52
  Kayıt:
  7 Ekim 2010
  Mesajlar:
  5
  Beğeniler:
  0
  MEDEX İSTANBUL 2011
  DALIŞ,DOĞA SPORLARI&SPORTİF BALIKÇILIK FUARI
  24-27 MART 2011 İSTANBUL FUAR MERKEZİ

  ÜCRETSİZ DAVETİYELERİNİZ 1 ŞUBAT 2011 TARİHİNDEN İTİBAREN BALIK SEVDAM SİTESİNDE..
  DENİZLERİN VE KITALARIN BİRLEŞTİĞİ YERDE, DENİZ VE SUALTI SEVERLER BULUŞUYOR…

  24 – 27 MART 2011 tarihleri arasında düzenlenecek olan Akdeniz çanağının en büyük dalış ve su sporları fuarı “MEDEX İSTANBUL 2011 Dalış, Su Sporları & Doğa Sporları ve Sportif Balıkçılık Fuarı İstanbul fuar merkezinde 4. kez sizlerle buluşacak.

  Sualtı ve Doğa sporları alanında ülkemizin ve Akdeniz çanağının en büyük tüketici fuarı, Dünyanın sayılı fuarları arasında yer alan fuar kapsamında sualtı, su sporları, sportif balıkçılık doğa sporları ekipmanları ve şişme bot, dıştan takma motorlar, yurtiçi ve yurtdışı dalış ve doğa turları, dalış merkezleri, dalış okulları, sportif balıkçılık, sualtı avcılığı tanıtılacak aynı zamanda 4. sü düzenlenecek “Uluslararası Serbest Dalış ve Sualtı Avcılığı Sempozyumu” ve denizlerimizin, doğal hayatımızın korunması, su ve sualtı sporlarında malzeme kullanımı, konularında ulusal ve uluslararası uzmanların farklı konularda konuşmacı olarak katılacağı katılımcı, eğitim ve tanıtım seminerleri düzenlenecektir.

  Demostrasyon havuzunda bu yıl ilk defa dalışa başlamak isteyenlere temel başlangıç ve tanıtım eğitimi verilecektir. Dive Zone bölgesinde yer alacak sualtı aktivite ve dalış okulları alanı enformasyon ve eğlence merkezi niteliğini taşıyacaktır. Enformasyon merkezinde bu yılın tematik konusu moderatörlüğünü Sayın Tahsin Ceylan ’nın yapacağı “ KARADENİZ”, sergileri ve gösterimleriyle ilgi ve odak noktası olacaktır.

  Fuarda bu yıl 4. kez düzenlenecek ve geleneksel hale gelen “MEDEX Ödülleri” Sualtı Onur ödülü dalında fuar alanında törenle verilecektir.

  24 Mart 2011 Perşembe günü VIP davetlilerin katılacağı açılış seremonisi ve “Dive Life MEDEX PARTY” showlar, gösterimler ve ödül töreniyle gerçekleşecektir.

  Göründüğü gibi MEDEX deniz ve sualtı sektöründeki gelişmeler, zengin ürün çeşitleri, ziyaretçiler ve katılımcı firmalar arasındaki fikir alışverişi ve pazar nabzını tutması açısından da güçlü bir etkinlik niteliği taşıyor.
  Ülkemizin ve Akdeniz çanağının en güçlü platformunda sizleri sektörün hedef kitlesiyle buluşturmaya çağırıyoruz. Güncel katılımcıları,seminer, panel ve gösterim programlarını,gelişmeleri www.medexistanbul.com adresinden takip edebilirsiniz.
   
 2. Sponsorlu Bağlantılar